Olympijskou "Raškovku" získávají Irena Drob, Jana Kovářová a František Matoušek
Raškovky už brzy dorazí vítězům olympijské tipovačky

Olympijskou "Raškovku" získávají Irena Drob, Jana Kovářová a František Matoušek

25. 2. 2018

Třiadvacátá zimní olympiáda už je historií. Sportovci, diváci, ale i všichni sportovní fandové u televizních obrazovek se rozloučili s jihokorejským Pchjongčchangem. Za čtyři roky přivítá sportovce čínský Peking.

Jak si na právě skončené olympiádě vedli čeští sportovci? Rozhodně skvěle. Do České republiky přivezou naši reprezentanti celkem sedm medailí zásluhou bronzových sportovkyň Veroniky Vítkové, Evy Samkové a Karolíny Erbanové, stříbrných Martiny Sáblíkové a Michala Krčmáře a dvakrát zlaté Ester Ledecké.

Fenomenální jízdy Ester Ledecké uchvátily celý sportovní svět a ještě dlouho budou hřát česká srdce. Ester se už nyní stala legendou, ale její zlatá jízda bude určitě v dalších letech pokračovat. A lze jen doufat, že bude motivací hlavně pro další mladé české sportovce.

Určitě nesmíme zapomenout na další české úspěchy na právě skončené olympiádě. Jen krůček od medaile byli čeští hokejisté, výborně se předvedl běžec Martin Jakš, který skončil na 50km trati klasickou technikou osmý, na stejné místo dosáhla rychlobruslařka Nikola Zdráhalová. Na pěkném sedmém místě skončili sdruženáři i mužská štafeta biatlonistů, sedmá byla i rychlobruslařka Erbanová v závodě na 1000m. A její sportovní kolegyně Martina Sáblíková byla čtvrtá na trati 3000m. Zkrátka, malá Česká republika se rozhodně v Pchjongčchangu neztratila.

Velkou olympijskou tipovačku vyhrála paní Irena Drob

A už se konečně dostáváme k naší olympijské tipovačce. Soutěže se zúčastnilo přes 150 čtenářů, byla to tedy nejvyšší účast ze všech dosud pořádaných tipovaček. A určitě to nebyla procházka růžovým sadem. Patnáct dní museli soutěžící sledovat nové tipovací příležitosti, přemýšlet o správných odpovědích, sledovat sportovní výsledky...

Jak to tedy nakonec dopadlo?

Nejlepší sportovní "věštkyní" se stala paní Irena Drob, která se dostala do vedení v poslední třetině tipovací soutěže a svůj náskok postupně zvyšovala a udržela si jej i po posledním dni, kdy byla započtena nejvyšší bodová ohodnocení. Na obě desetibodové tipovací příležitosti "Která země získá nejvíce medailí" a "Která země získá nejvíce zlatých medailí" odpověděla paní Irena správně a získala celkem 207 bodů!

Na druhém místě s odstupem 15 bodů se umístila paní Jana Kovářová a třetí se ziskem 180 bodů skončil pan František Matoušek.

Ze soutěže byl diskvalifikován pan Karel Chmelík, který soutěžil se třemi "profily", což je proti pravidlům. Konečné pořadí soutěže najdete zde: https://www.i60.cz/tips/.

Třem nejlepším tipujícím pošleme olympijskou čepici Raškovka, blahopřeje ovšem všem soutěžícícm, kteří se poměrně náročné tiopvačky zúčastnili a dokázali vydržet až do konce olympijských her.

A ještě jednou děkujeme českým sportovcům za krásnou reprezentaci České republiky.

Sportu zdar!

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.