Sraz i60 v Ostravě!
Foto: autorka

Sraz i60 v Ostravě!

4. 3. 2018

Připomínám, že 8.3.2018 ve 14 hodin je historicky 1. společné setkání ičkářů v Ostravě. 

Zveme všechny zájemce, i ty opozdilé, kteří se rozhodli na poslední chvíli z Ostravy, okolí i ze vzdálených míst. Nezapomeňte si vzít s sebou dobrou náladu.

Pokud pojedete ze vzdálenějších míst, tak vlakem na hlavní nádraží Ostrava a kteroukoli tramvají na zastávku Stodolní (dříve Pasáž Vesmír), stačí 10 minutová jízdenka.

Sraz bude před pasáží Vesmír, projdeme pasáží a od bývalého kina Vesmír asi 20 metrů k rohovému domu a po schodech dolů do „Industrial cafe“. To pro případ, kdyby někdo dorazil později, ať nás najde. Také budeme připraveni na mobilech.

Na všechny se srdečně těšíme.

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Červenka
Těším se, kavárnu znám, byla jsem tam na besedě se spisovatelkou Irenou Fuchsovou a bylo tam moc hezky.
Naděžda Staňková
Zdravím všechny, kteří se chystají na ostravský sraz k oslavě MDŽ! Jak známo, Ostrava je "region razovity" a tak jsem pro zajímavost uložila video s písničkou v nářečí staré Ostravy. Pravda, v ulicích našeho "šumneho mjasta" se s touto mluvou již těžko setkáte, ale pár staroostravských písniček by se ještě našlo...
Naděžda Špásová
Tak si to hezky užijte. :-)
Eliška Murasová
Danko, hezky si to upřesnila i s fotkama, nejde zabloudit.
Marie Seitlová
Už se nám to blíží, tak ičkaři jsme zváni. Ostraváci, překvapte !!!
Danuše Onderková
Já myslím, že si to přečtou, a pokud ne, je spojení mobilem.
Hana Práglová
Danuš ,díky za informace.Je dobré vėdėt,že je zmėna místa setkání.Snad to budou čist i ti,co eventuálnė chtėjí překvapit a přijít bez nahlásení...