Žena jako inspirace: Krátkovlasá Samantha Mohr
FOTO: pinterest.com

Žena jako inspirace: Krátkovlasá Samantha Mohr

23. 3. 2018

Tuto dámu je dobré znát, protože může mnoha dámám ukázat, že stárnout se dá s grácií.

Narodila se v roce 1961 a v polovině osmdesátých let sbírala tituly v amerických soutěžích Miss. Při studiu univerzity se stala Miss státu Georgia, rok poté, v roce 1986 i Miss celých Spojených států. Tehdy měla nakadeřené dlouhé hnědé vlasy, zkrátka jasnou ukázku toho, že mluvíme o druhé polovině osmdesátých let, kdy bylo v módě vše přehnaně velké, blýskavé, výrazné a hlavy žen připomínaly lví hřívy.

Móda se změnila a Samantha to využila ke svému prospěchu. Svou popularitu zúročila, stala se jednou z nejoblíbenějších amerických hlasatelek relací o počasí. Ale hlavně, prošla velkou proměnou vizáže. Na rozdíl od mnoha miss, modelek a hvězdiček, které si s přibývajícími roky nevědí rady, se z ní stala šarmantní dáma.

Změnila barvu vlasů, nechala se ostříhat a to radikálně. Její blonďatý účes teď obdivuje a napodobuje řada jejích fanynek. A to zejména proto, že se ukázalo, že ve skutečnosti má naprosto obyčejné, jemné vlasy, které by mnoha majitelkám způsobovaly starosti. Jenže, když mají dobrý střih a vhodný účes, jsou skvělé. Tak proto je dobré Samanthu Mohr znát.

Třeba si na ni některá žena vzpomene, když bude mít pocit, že stárne, její vlasy nejsou moc kvalitní a bude uvažovat o změně. Samantha ji zvládla skvěle.

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.