Ušetřete na nákupech díky akčním letákům
Ilustrační foto: Kupi.cz

Ušetřete na nákupech díky akčním letákům

24. 3. 2018

Také vás štve, jak ceny v obchodech neustále rostou a nákupy vás tak stojí čím dál víc peněz? Pokud chcete ušetřit, je třeba si hlídat, jaký obchod zrovna nabízí vybrané zboží ve slevách. Díky tomu se dá útrata snížit klidně až o desítky procent. Jenže ohlídat si všechny nabízené slevy často není jednoduchou záležitostí. Naštěstí zde existují portály, které za vás všechny letáky ohlídají. Jedním z nejoblíbenějších je mezi uživateli web Kupi.cz. Na něm najdete aktuální akční letáky od desítek prodejců. Nabízí v něm slevy nejen na potraviny, ale třeba i na kosmetiku, oblečení, elektroniku a mnoho dalšího spotřebního zboží.

Aktuální letáky na jediném webu

A proč si pro hledání slev zvolit právě Kupi.cz? Jde o moderní portál, který přináší spoustu zajímavých inovací. Nejenže shromažďuje takřka všechny slevové a akční letáky, ale zároveň například umožňuje sestavit si vlastní nákupní seznam, který si pak můžete vytisknout, případně si jej nechat zaslat na váš email. Funguje nejen na klasických počítačích a noteboocích, ale také lze využít mobilní aplikaci. Jednotlivé slevy na zboží od různých prodejců máte možnost porovnávat mezi sebou a vybrat si tak společnost, jež vám aktuálně nabídne nejvýhodnější ceny.

Nechte si zasílat upozornění na email

Kupi.cz šetří váš čas. Už nemusíte listovat desítkami papírových letáků ze schránek, není nutné složitě procházet weby firem a dohledávat na nich slevy, vše máte přehledně na jednom místě. Rychle zjistíte, zda vaše oblíbené obchody zrovna poskytují slevy na zboží, které potřebujete. Navíc je zde možnost si nechat zasílat upozornění e-mailem na nové letáky, takže vám neunikne jediná výhodná sleva. Všechny akce se dají filtrovat podle lokality, v níž bydlíte, zároveň vám web porovnává ceny a sám nabízí alternativy, kde by se dalo nakoupit ještě výhodněji. Jde o dobrého pomocníka, který vám ušetří nemalé množství peněz. Z vlastní zkušenosti mohu už jen dodat, že Kupi.cz využíváme celá rodina a doporučujeme využívání této možnosti všem svým známým, vyzkoušejte ji i vy.

 

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA