V aprílovém lese
Foto: autorka

V aprílovém lese

2. 4. 2018

Aprílové ranní počasí nevěstilo jarní den. Přesto vyjíždíme směr Chraňbož a okolí. Přírodní rezervace plná bledulí - to je náš cíl. Cestou projíždíme obcí Číhošť. Nafotíme kostel a okolí, popojedeme a navštívíme střed republiky a pak už do lesa s bílým kobercem bledulek. Při cestě ještě malá obec Dobrnice s hezkým kostelíkem a malým hřbitůvkem. Zde odpočívá jeden ze známých herců.
A tady je to, co jsme viděli.

Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Novotná
Ano Zuzko,je to Číhošť s ,,číhošťským zázrakem".
Marie Novotná
Álo T.,Chraňbož jsem neulovila,prostě tam nebyla.Je to jen v mapách.Škoda.O středu republiky jsem jen četla a díky Jarce H. jsem tentokrát i viděla.Díky.
Jana Šenbergerová
Díky za hezký výlet.
Zuzana Pivcová
Moc hezký a úžasně zdokumentovaný výlet. Jen se zeptám: Je to, Maruško, ta obec, kde se odehrála kauza s panem farářem Toufarem a ˇ"čihošťským zázrakem"?
Marie Ženatová
Díky moc za zajímavé fotečky...
Naděžda Špásová
Maruško, krásné fotky, taky jsme měli na Kokoříně 2 dny slunečno. :-)
Libor Farský
Maruško, nádherná atmosféra se přenesla i na mne ...
Jaroslava Handlová
Nádherný výlet! Jsem ráda, že jsem byla v příjemné společnosti a krásně jsme si ten aprílový den užili také náhodným objevováním zajímavostí. Maruško, díky.
Věra Ježková
Krásné fotky. Střed republiky vidím prvně „zblízka“. Díky.
Jana Kollinová
Prohlížela jsem fotografie, pěkně pomalu, do detailu, abych si také vychutnala atmosféru nabízenou autorkou prostřednictvím záběrů. V lese muselo být nádherně. Nejen bledule, ale i strom se dvěma otvory je zajímavý. Je to otvor pro klíč, kterým se otevírá rezervace v čase kvetoucích bledulí?
Marie Seitlová
Maruško, moc pěkně jsem se s Tebou prošla krajem, který neznám. Bledule nádhera, u nás nejsou. Máme jen sasankový les nebo česnekový. Ale když kvete česnek, je to také nádhera.
Alena Tollarová
Bledulová nádhera, podobná jako u nás. A co Chraňbož, ulovila jsi pro mě ceduli?