Pruhy jsou věčné. A vděčné.
FOTO: pinterest.com

Pruhy jsou věčné. A vděčné.

9. 4. 2018

Mnohé ženy se jich bojí. Mají pocit, že je opticky rozšíří. Nesmysl. Pruhované triko nebo košile jsou základ šatníku, nikdy nevycházejí z módy a může si je dovolit žena každé postavy a věku.

Každý rok na jaře a v létě se vyrojí v obchodech další a další typy pruhovaného oblečení. Kdo si umí vybrat to, ve kterém se cítí dobře, zpravidla získá kousek, který může nosit řadu let. Pruhované triko se totiž dá výborně kombinovat. S džínami a teniskami, jde o sportovní styl, ve kterém se dá vyrazit na nákup i na výlet. Stejné triko s černými kalhotami, sakem a lodičkami vytvoří elegantní outfit, ve kterém se dá jít do kavárny, do práce, na návštěvu. Stejné triko se šortkami nás může provázet dovolenou u moře.

Zkrátka, pruhovaný kousek se může stát výborným kamarádem. Bohužel i nepřítelem, když to žena s pruhy poněkud přežene. To znamená, když je má právě na partii těla, na kterou si zase až tak nepřeje upozorňovat. Každopádně se není pruhovaného oblečení třeba bát v žádném věku. Sluší dvacetiletých holkám stejně jako osmdesátiletým dámám. Můžeme v nich být za sportovkyně, ležérní pohodářky i elegantní dámy.

Tady je malá inspirace, že to jde a že na věku nezáleží.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Slavíková
Mám rozešité bavlněné pruhované 3/4 kalhoty, pruhovaná trička nosím také. Samozřejmě v kombinaci s jednobarevným "protikusem"
Marcela Pivcová
Mám pruhované tričko a několik svetrů, chodím v nich docela ráda. Kdysi jsem měla i pěkné pruhované šaty, teď ale šaty nenosím.
Margita Melegova
Pruhy mam rada na tricku, kabatku, ale nekamaradim s nimi od pasu dolu.
Libor Farský
Líbí.... (až na tričko u č.3)
Zuzana Pivcová
Pruhovaná námořnická trička se nosí stále, jsou vidět i v kombinaci s bílými plátěnými kalhotami u cizinek na dovolené. Je pravda, že podélné pruhy rozšiřují, takže třeba na sukni se moc nehodí. Tam raději svislé. Jinak je to ale hezký styl.
Dana Puchalská
Klasika co nikdy z módy nevyjde. Moc hezká móda.
Věra Ježková
Pruhy a proužky se mi líbí, jsou veselé, mladistvé. Ze zdejších fotek bych nemohla č. 3 – kombinace pruhů na sáčku s potištěným tričkem je na mě moc.