Šetřete s Akcniceny.cz na každodenních nákupech i pohonných hmotách
FOTO: Sutterstock

Šetřete s Akcniceny.cz na každodenních nákupech i pohonných hmotách

29. 4. 2018

Díky portálu Akcniceny.cz ušetříte až 80 % na velké části Vašich každodenních nákupů i jednorázových koupích zboží s dlouhou životností. Na tomto portálu najdete každý den tisíce produktů v akčních nabídkách desítek prodejců všeho druhu.

Od velkých řetězců typu Kaufland, Tesco, přes specializované prodejny jako např. prodejce elektra Euronics, hračkářství Pompo až po internetové prodejce Kosik.cz, Mojelekarna.cz apod.

Informace na Akcniceny.cz jsou aktualizovány denně, tj. vždy máte přehled o aktuálních či blížících se akcích jednotlivých prodejců. Navíc, Akcniceny.cz pro Vás sleduje slevy po celé České republice. Pokud má jeden prodejce jinou zvýhodněnou nabídku v různých městech ve Vašem okolí, dozvíte se to!

Akcniceny.cz Vám řeknou, jestli je nabídka skutečně výhodná

Na Akcniceny.cz najdete jak klasické letáky supermarketů a hypermarketů, tak kategorie zboží dle jejich typu. Pokud tedy potřebujete konkrétní typ zboží, na Akcniceny.cz na pár kliknutí zjistíte, který prodejce toto zboží nabízí za zvýhodněnou cenu V případě, že toto zboží nabízí více prodejců, snadno porovnáte, která nabídka je nejvýhodnější.

Funkce hlídá slevy za Vás

Součástí portálu Akcniceny.cz je i funkce Strážce slev, která hlídá slevy za Vás. Stačí pouze, pokud Strážci slev nastavíte, kdy Vás má informovat o aktuální akční nabídce. Například, Strážci zadáte, že máte zájem o Instantní kávu Nescafé, v ceně max. 90 Kč, přičemž tuto slevu si přejete hlídat příští 3 měsíce. V okamžiku, kdy Strážce slev najde nabídku odpovídající Vašemu zadání, informuje Vás mailem.

Šetřete i na cestách

Ti z Vás, kteří jsou často na cestách, jistě ocení aktualizovaný přehled cen pohonných hmot na čerpacích stanicích po celé ČR. Web Akcniceny.cz Vám rovněž ukáže čerpací stanice ve Vašem okolí, i s jejich adresou a cenami pohonných hmot. Jistě máte zkušenost s tím, že rozdíly v cenách benzínu či nafty činí v rámci jednoho města i více než 1 Kč/l, proč tedy nevyužívat nabídek prodejců s nižšími cenami, jak ve Vašem „rodném“ městě, tak na cestách po České republice? Navštivte ještě dnes internetové stránky www.akcniceny.cz a nakupujte za akční ceny.

Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.