Domov v novém svěžím kabátě během chvilky
FOTO: www.mkluzkoviny.cz

Domov v novém svěžím kabátě během chvilky

8. 5. 2018

S novou sezónou nová image! Nemusí to platit jen pro vaši vlastní image, nýbrž i pro váš interiér. Nemusíte hned vyprázdnit svůj spořicí účet, stačí jeden výrazný detail. Například v podobě napínacího potahu na pohovku.

Jak vybrat napínací potah na pohovku

Když budete vybírat kousek, kterým vnesete do svého domova svěžest, volte elastické materiály s vysokou přilnavostí. Díky těmto vlastnostem se vyhnete nechtěnému shrnování. Napínací potah na pohovku se nábytku přizpůsobí a bude vypadat velice elegantně bez ohledu na typ sedačky či křesla. Materiál by měl být také stálobarevný a držet si tvar. Tyto požadavky splňuje kombinace materiálů bavlny a polyesteru.

Dále se soustřeďte na údržbu. Potah by neměl klást vysoké nároky na péči, měl by být pratelný, rychleschnoucí a snadno snímatelný. Ideálně volte materiály, které nemusíte žehlit. Napínací potahy na pohovky patří k textiliím velkých rozměrů a žehlení by se pro vás mohlo stát nekonečnou noční můrou.

Trendy v potazích na pohovky

Trh nabízí širokou škálu možností, a tak si z nabídky jistě vybere každý. Chladnějším interiérům prospěje hebký mikroplyš příjemný na dotek, jenž navíc zahřeje. Eleganci dodá vašemu domovu zámecký styl s nařasením ve spodní části. Takový kousek dodá vašemu domovu romantický nádech plný luxusu. Barvám dominují přírodní tóny jako béžová a hnědá, případně černá nebo šedá, jež následují trend minimalismu a snadné kombinovatelnosti.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Protože ve svém malém bytě moc změn dělat nemůžu, měním alespoň dvakrát ročně přehozy – na jaro - léto a podzim – zimu. Stejně tak textilní výzdobu kuchyně.