Domov v novém svěžím kabátě během chvilky
FOTO: www.mkluzkoviny.cz

Domov v novém svěžím kabátě během chvilky

8. 5. 2018

S novou sezónou nová image! Nemusí to platit jen pro vaši vlastní image, nýbrž i pro váš interiér. Nemusíte hned vyprázdnit svůj spořicí účet, stačí jeden výrazný detail. Například v podobě napínacího potahu na pohovku.

Jak vybrat napínací potah na pohovku

Když budete vybírat kousek, kterým vnesete do svého domova svěžest, volte elastické materiály s vysokou přilnavostí. Díky těmto vlastnostem se vyhnete nechtěnému shrnování. Napínací potah na pohovku se nábytku přizpůsobí a bude vypadat velice elegantně bez ohledu na typ sedačky či křesla. Materiál by měl být také stálobarevný a držet si tvar. Tyto požadavky splňuje kombinace materiálů bavlny a polyesteru.

Dále se soustřeďte na údržbu. Potah by neměl klást vysoké nároky na péči, měl by být pratelný, rychleschnoucí a snadno snímatelný. Ideálně volte materiály, které nemusíte žehlit. Napínací potahy na pohovky patří k textiliím velkých rozměrů a žehlení by se pro vás mohlo stát nekonečnou noční můrou.

Trendy v potazích na pohovky

Trh nabízí širokou škálu možností, a tak si z nabídky jistě vybere každý. Chladnějším interiérům prospěje hebký mikroplyš příjemný na dotek, jenž navíc zahřeje. Eleganci dodá vašemu domovu zámecký styl s nařasením ve spodní části. Takový kousek dodá vašemu domovu romantický nádech plný luxusu. Barvám dominují přírodní tóny jako béžová a hnědá, případně černá nebo šedá, jež následují trend minimalismu a snadné kombinovatelnosti.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

26%

Ještě nevím

19%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

29%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

26%