Deset kilometrů parníkem
po Brněnské přehradě

Deset kilometrů parníkem
po Brněnské přehradě

16. 9. 2012

Krásný zářijový den lákal k projížďce parníkem po Brněnské přehradě. Nasedla jsem spolu s ostatními výletníky na parník, který se vydal na 10kilometrovou plavbu.

Byl to nádherný zážitek. Viděla jsem celé jezero, skalní soutěsku a nad námi tyčící se hrad Veveří. Na obou březích využívala krásného počasí spousta plavců, na hladině bylo plno lodiček a parníků.

Plavba trvala 70 minut a bylo se opravdu nač koukat.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Fotky mi připomněly loňskou plavbu parníčkem z Týna nad Vltavou k nedalekému soutoku Vltavy a Lužnice. Jenže v těch místech je voda Vltavy hodně stojatá a k mému šoku byla hladina pokryta zelenou vrstvou řas. Hrůza. Tyhle fotky jsou krásné.
Dana Kolářová
Projížďka po jezeře, jak dokazují parádní fotografie, se povedla a moc Ti Růženko přeji, že jsi prožila krásný den.
Hana Práglová
Růženko,je dobře,žes mohla opět prožít něco pěkného a zajisté nezapomenutelného ! !!! Být vyhlášená soutěž na téma VODA,tak určitě vyhraješ!!
Alena Vávrová
Růženko, to byl opravdu krásný výlet a máš bezva fotky. A.