Jmenuji se Albert
Foto: autorka

Jmenuji se Albert

16. 5. 2018

Vážení přátelé, milí Íčkaři,

zdravím Vás všechny a dovoluji si napsat pár slov.

Naše babi mi dala Vaši adresu, prý se mám představit a také se s Vámi seznámit. Moje předchůdkyně Lady prý dělala naší rodině dopisovatelku, a  já nechci vůbec zůstat za ní pozadu. Jak jsem slyšel, byla to moc milá holka, a všichni tu na ni vzpomínají s láskou. Já jsem vlastně ještě malý kluk, ale můžu napsat, že se mi u nich líbí, zvláště ti dva kluci, s těmi už jsem velký kamarád. Nejdřív se mi stýskalo po mé mamince a sourozencích, to musím přiznat, ale už jsem si tu zvykl a vím, že mě mají všichni rádi. Taky se tu mluví o dědovi, ale já ho ještě neviděl, on mě ano, protože můj páníček vzal flešku s fotkami a odnesl ji dědovi do nemocnice, tak měl děda možnost mě vidět, a já se zase těším, že brzy uvidím i já jeho.

Jméno mi vybral starší Honzík, ne všem se to jméno líbí, ale mohlo být ještě horší, takže jsem za něj nakonec rád. Říkají mi různě, třeba Albi, Albík a podobně, ale babi říkala, že nejlépe by mi slušelo jméno Čertík, protože jsem takový čertovský typ, sem tam někoho kousnu, vyběhnu všechny schody a vůbec jsem pohybově nadaný, ale i chytrý a šikovný, to říkala babi, já samochválu nemám rád. Jsou mi teprve 2 měsíce, ještě si se mnou užijí, tak jsem si řekl, že je moc zlobit nebudu, protože cítím, že jsem tady vítaný.

Je to pár dní, přišla se na mě podívat malá Emma se svými rodiči, oba jsme měli se setkání radost, kousnout jsem ji nechtěl, je to malá holka, ale pak mi vzala moji novou pískací hračku, tak jsem byl smutný, ale ona ji při odchodu vrátila, tak jsem byl rád, no, jsme dvě mláďata, musíme se k sobě chovat pěkně.

Já si myslím, že to pro začátek stačí, přikládám i pár fotek, jak mě kluci opatrují, jsem v jejich společnosti rád.

Zdravím Vás všechny, ale i Vaše domácí mazlíčky, užívejte si pěkného jara, a hlavně buďte všichni zdraví.

Jejich Albert  (ale i Váš)

 

 

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Alberte, pozdravuj "babi" a měj se u ní hezky. mm
Margita Melegova
Krasny cumacek, psane s laskou.
Eva Mužíková
Alice, máš pravdu, Bertík byl také Albert, ale tak jsem mu říkala, jen když mne trochu rozlobil :))))
Eva Mužíková
Vítej ty malý čumáčku, jsi určitě tou nejlepší náplastí na smutek, která zanechal v srdcích odchod Ladynky. Tak to má být, bolest zahnat příchodem nového tvorečka. Jsi nádhrné štěnidlo, tak se pořádně rozkoukávej, uč se spoustu nových kousků a hlavně buť v nové rodině moc a moc šťastný...
Jitka Chodorová
Milé dámy, velmi rád se s Vámi seznamuji, a děkuji za vaše komentáře. Haf!
Hana Rypáčková
Jsi v dobrých rukou., šikulko...
Zdenka Jírová
Také jsem měla boxera, jsou to moc milí pejskové, i když trochu tvrdohlaví. Byl to můj jediný pes a vzpomínám na něho už skoro 50 let. Jednu příhodu s ním jsem napsala do íčka a nazvala jsem ji jeho jménem - Danila. Byl právě takový, jako jsi ty a stejně milý.
Alena Vávrová
Albíku, těší mě, že jsem tě poznala. Jsi opravdu velice milý a šikovný pejsek a dostal ses do té správné smečky, kde tě mají a také budou mít všichni moc rádi. Haf!
Elena Valeriánová
Milý Alberte, přečetla jsem si další krásný a milý psí příběh. Věřím, že se ti v tvé nové smečce bude líbit, řekni babince, ať ti přečte nějakou její básničku, má je moc pěkné. V našem domě je taky malé psi mimino u sousedů, je dost ubrečený, musí si zvyknout. Tak se měj pěkně a vám všem přeji, aby se děda už vrátil a byl v pořádku. Není to divné mluvit s pejskem, není, já s tím mým mluvím pořád a fakt mi rozumí. Tak pac.
Jana Šenbergerová
Milý pejsku, hezky ses nám představil, tak ať se ti v nové smečce dobře daří. :-)
Věra Ježková
Albíku, jsi krásný a šikovný pejsek. Měj se hezky se všemi svými páníčky.
Jaroslava Handlová
Albíku-čertíku, vítej v rodině íčkařů. Jitko, přeji Tobě i celé rodině s dalším milým boxerem hodně šťastných chvil.
Dana Puchalská
Je to krásný pejsek. Přeju hodně radostných dní s ním.
Zuzana Pivcová
Mám velkou radost a přeji vám všem hodně let společného kamarádství.