Češi jdou zase na Američany. A jak vypadá hokejová tipovačka?
Ilustrační foto: pixabay.com

Češi jdou zase na Američany. A jak vypadá hokejová tipovačka?

15. 5. 2018

Na Mistrovství světa v hokeji čeká české reprezentanty první ostrá zkouška. Ve čtvrtfinále jejich formu prověří USA. Právě Američané zastavili Čechy ve čtvrtfinále šampionátu před dvěma lety. Uspějí letos naši hokejisté a postoupí do bojů o medaile? Tipněte si!

Ano, hokejová tipovačka portálu i60 jde do závěrečné fáze. Zatím je na čele průběžného pořadí s celkem 95 body pan Petr Kibus, který si vytvořil 13bodový náskok před druhým v pořadí, panem Bohumilem Křenkem. A o třetí pozici se dělí hned čtyři soutěžící dámy, jež mají shodně 79 bodů. 

Ale zdaleka není rozhodnuto. Do konce tipovací soutěže ještě rozdáme zhruba 80 bodů, a tak se vítězem naší tipovací soutěže mohou stát i soutěžící, kteří dosud nebyli při tipování tolik úspěšní.

Hned zítra vypíšeme tipovací příležitosti na čtvrtfinálové souboje a poté už to budou zápasy o medaile. Upozorňujeme soutěžící, že před posledním finálovým zápasem změníme vaše tipy na celkové vítěze turnaje, a to tak, že posledním dvou mužstvům přiřadíme místo názvů států čísla. To znamená, že pokud jste na začátku turnaje tipovali, že zlaté medaile získá například Kanada, a ta bude ve finále, místo slovního názvu státu změníme váš tip na číslo. Je to proto, že náš program vyhodnocuje automaticky pouze čísla. Tolik předem pro vysvětlení, proč místo vašeho tipu na vítěze uvidíte před finálovým zápasem u vašeho tipu na vítěze číslo místo názvu státu.

Přejeme vám tedy úspěšné tipy a také hodně hezkých hokejových zážitků. A hlavně - držte palce českým hokejovým reprezentantům!

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Červenka
Moc přeju všem tipujícím hodně štěstí, ale ostatní prominou, nejvíc Majce Seitlové, zvlášť poté, když řekla, že hokeji vůbec nerozumí a tipy střílí od pasu :-) :-) :-)
Anna Potůčková
Naším hokejistům přeji hodně sportovního štěstí a přesnou mušku při míření do soupeřové branky !
Jana Šenbergerová
Moje vnoučata by mě opravila, ať držím pěsti, to přináší štěstí, zatímco palce jsou na kopance. :-) Hlavně ať to vyjde hokejistům a také tipujícím, i když v obou případech bude vítězů mnohem míň než zúčastněných.
Dana Kolářová
Hodně štěstí do dalších zápasů a tipů.