Hokejovým šampionem je znovu Švédsko. A kdo vyhrál naši tipovačku?
FOTO: Stream ČT

Hokejovým šampionem je znovu Švédsko. A kdo vyhrál naši tipovačku?

20. 5. 2018

To bylo ale drama! Finálový zápas Mistrovství světa v hokeji mezi Švédskem a Švýcarskem po remíze 2:2 v normální hrací době a bezbrankovém prodloužení rozhodovaly až nájezdy. A v nich byli o jednu branku lepší Švédové.  

Švédský tým tak obhájil prvenství z loňského roku a získal tak již jedenáctou zlatou medaili v historii světových šampionátů. Velký potlesk si však zaslouží také Švýcaři, kteří překvapivě prošli až do finále, ale bylo to rozhodně po skvělých výkonech ve čtvrtfinále i semifinále.

Takové je tedy pořadí na prvních třech místech Mistrovství světa v hokeji 2018:

1. Švédsko
2. Švýcarsko
3. USA

Bohužel, česká reprezentace opět neprošla přes zrádné čtvrtfinále a po součtu bodů ze skupin tak skončila na celkovém 7. místě. Musíme tedy věřit, že příští rok se konečně jedné z medailí dočkáme. Přesto českým hokejistům děkujeme za reprezentaci naší země a dobré výkony v základní skupině.

A kdo je vítězem hokejové tipovačky?

Ale už vás nebudeme více napínat. Nejvíce bodů  - celkem 129 - v naší hokejové tipovačce získala paní Lenka Vorářová, která správně tipovala, že hokejovým šampionem se stane Švédsko. Na druhu příčku se po započtení posledních dvou tipů vyhoupla paní Dana Kolářová. A na pomyslné "bedně" se udržel pan Petr Kibus, který poslední dny vedl průběžné pořadí tipovačky a nakonec tedy skončil na třetím místě. Konečné pořadí tipovačky najdete na tomto místě.

Těmto třem nejlepším soutěžícím posíláme tedy cenu za vítězství - outdoorovou peněženku značky Tatonka. Gratulujeme! Poděkování však patří všem soutěžícícím, kteří se naší hokejové tipovačky zúčastnili a vydrželi hrát až do posledního zápasu.

Díky a sportu zdar!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
LENKA VORÁŘOVÁ
Všem díky za gratulace a hlásím, že balíček s výhrou přišel v pořádku :)
Dana Kolářová
Též blahopřeji výhercům, děkuji redakci a přeji všem zúčastněným hodně štěstí v dalším soutěžení.
Danuše Onderková
Blahopřeji výhercům.
Alena Vaníčková
Gratuluji vítězům. Bavilo mě tipovat, ale moje výsledky nic moc.
Anna Čípová
Gratuluji vítězům, musím říci, že jsem fandila Daně a Majce. Holky, jste fakt dobré. Děkuji redakci za možnost si vyzkoušet tipování.
Jana Šenbergerová
Gratuluji vítězům. Tentokrát jsem moc nefandila, ale tipovačku jsem si docela užívala. :-)
Marie Seitlová
Blahopřeji vítězům a redakci děkuji za příjemnou zábavu.
Blanka Macháčková
Byla to fajn zábava. Dík, už se těším na další. Těm nejúspěšnějším blahopřeji.
Jana Kovářová
Velká gratulace vítězům, zajímavý boj jako na mistrovství:)
Libuše Křapová
Blahopřeji vítězům :-)
Marie Doušová
Blahopřeji vítězům v tipovací soutěži a děkuji redakci za její zpracování. Bylo to zajímavé sledovat , jak jsme se snažili Všichni tipovat . Moc jsem fandila našim sportovcům , ale nevyšlo to . No nevadí vždyť je to hra a v té se dá i prohrát. Dík.