Online sázení: Fortuna nabízí zajímavé podmínky
Ilustrační foto: Shutterstock

Online sázení: Fortuna nabízí zajímavé podmínky

30. 5. 2018

Znáte online sázky? Nejspíše ano, kurzové sázení je v současné době nesmírně oblíbené, o čemž ostatně svědčí i vysoký počet sázkových kanceláří, jež se aktuálně na trhu nacházejí. Spousta z nich funguje jak u nás, tak i v zahraničí a vsadit si lze klasicky na kamenné pobočce i online. Pokud i vy uvažujete o tom, že byste zkusili štěstí a vsadili si na nějaký ten zápas, případně využili i jiných her, máte možnost. My se v následujících řádcích soustředíme na společnost Fortuna, která patří na poli kurzových sázek u nás k největším hráčům.

Komplexně pojatá kurzová nabídka

V první řadě je zapotřebí upozornit na opravdu velmi pestrou nabídku sázkových příležitostí. Jedním z důvodů, proč vybrat kancelář Fortuna, je především možnost vsadit si fakticky na jakékoli sporty dle vlastního uvážení. K dispozici jsou samozřejmě ty nejznámější kolektivní typu hokeje či fotbalu, ale i atletika, veškeré zimní sporty a v neposlední řadě také tenis a jiné. Není problém vybrat si i aktuální příležitosti mimo sportovní klání. Kurzy jsou označeny třeba i prezidentské a jiné volby.

Získejte vstupní bonus

současné době je populární online sázení také z toho důvodu, že lze získat velmi solidní bonifikaci již při registraci do systému té či oné sázkové kanceláře. Ani zmiňovaná Fortuna není v tomto ohledu nijak výrazně pozadu. Nabízí až 3000 korun. Jestliže si vsadíte ve výši 200 korun, dosáhnete na bonus 600 korun.

A co ostatní důvody?

Našla by se jich bezesporu spousta. Samozřejmostí je absence manipulačního poplatku při sázení. Jinak se přímo na webu Fortuny můžete ročně dívat až na 14 000 přímých přenosů z různých sportovních klání. Fortuna zkrátka patří mezi komplexní sázkové kanceláře mající opravdu co nabídnout. Proto se nebojte, zaregistrujte se a začněte vyhrávat.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.