Startuje fotosoutěž Obrázky léta 2018
Ilustrační foto: pixabay.com

Startuje fotosoutěž Obrázky léta 2018

1. 7. 2018

Začaly letní prázdniny. Někteří čtenáři portálu i60 se již možná starají o svá vnoučata, jiní vyrazili na chaty či chalupy, anebo na dovolenou do zahraničí. Ať jste na jakémkoli místě, u rybníka, u moře nebo se touláte po českých luzích a hájích, všude můžete fotit krásy letní přírody. Ano, začíná tradiční soutěž "Obrázky léta." Autoři vítězných snímků se mohou těšit na hezký dárek - houbařský nožík. A nejlepší fotografie se také objeví v našem kalendáři na rok 2019.

Pravidla soutěže
Fotosoutěže "Obrázky léta" se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři magazínu i60 (registrovat se můžete zde). Každý soutěžící může do soutěže vložit celkem tři snímky o velikosti 0,5 - 2 MB, a to prostřednictvím formuláře v sekci Soutěže. Podmínkou soutěže je vkládání výhradně autorských fotografií pořízených v průběhu letošního léta, tedy od 21.6.2018 (Upozorňujeme, že fotografie stažené z internetu či snímky z minulých let budou ze soutěže vyřazeny). U každé fotografie musí být uveden titulek a krátký popisek, kdy a kde byl snímek pořízen. Prosíme čtenáře, aby tyto základní podmínky dodaržovali, v opačném případě budou snímky ze soutěže vyřazeny!

Všichni čtenáři budou moci kliknutím na palec vyjádřit, která z fotografií se jim líbí (k dispozici budou mít 20 hlasů, které budou moci rozdat libovolně vybraným snímkům, na jeden snímek bude možné dát maximálně 5 hlasů), pro výběr vítěze však nebude mít toto hodnocení vliv.

Soutěž bude trvat od dnešního dne, tedy 1. července 2018 do 15. září 2018, a to 12. 00 hod. Redakce vybere 3 vítězné fotografie, které oznámí v neděli 16. září ve večerních hodinách. Do úterý 18. září pak o dalších třech vítězích rozhodnou čtenáři portálu i60.

Snímky můžete vkládat už nyní, a to na tomto místě.

Přejeme všem čtenářkám a čtenářům krásné léto a také hezké fotografické úlovky!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Vždyť je to tak jednoduché. Příklad: název - labuť, foto 1.7.2018 na rybníce v Horní Dolní :)
Radovan Cakl
Také přeji všem účastníkům Dobré světlo. :-) Jen doplním Zuzku, pište jen povinné údaje. Při dlouhých textech se nebude zobrazovat počet hlasů, které fotka dostala, jako fotka Věrky Vaňkové Sluneční zrcadlení. Nebo se nezobrazí ani některý povinný údaj, pokud ho napíšete až na konec. Pak může fotka být vyřazena, i když ty údaje napíšete. Bohužel už 1. snímek Západ slunce a 6. snímek Ostrov KRK musí být vyřazeny ze soutěže pro nezadání kompletních údajů. :-(
Zuzana Pivcová
Prosím hned na začátku, opravdu si překontrolujte, jestli tam máte uvedeno místo (název lokality, ne jen např. u nás na zahradě) a datum pořízení fotky. Je opravdu škoda, když se musí mnoho hezkých snímků vyřadit.
Alena Tollarová
Tradice je tradice. A proto se těším na další pěkné fotky.
Elena Valeriánová
Redakci děkuji za novou soutěž, těším se na naše záběry. DOBRÉ SVĚTLO.
Věra Ježková
Těším se na krásné fotky. :-)
Dana Kolářová
Prima. Všem dobré světlo.