Stůj, noho posvátná
Foto: autorka

Stůj, noho posvátná

8. 7. 2018

Stojí a je to nádhera. Sice bolí a bolí, ale stát zůstává. Hledá berle, které stále se schovávají, padájí a těžko se dají zvednout. Noha se nevzdává, i když bolest mi spánek bere. Slzy mi tečou a skrz ně vidím svět rozmazaně a šedivě. Všechno se vleče a nic nejde v kleče.

Káva vylitá na podlaze se mi vysmivá. Ruce třímající berle již nic jiného neuchopí. Ale já se vzdávat nesmím, a tak se těším, až už berle hledat nebudu, slzy vyschnou a spánek přijde a bude hluboký a osvobozující. Oj, jak ten obyčejný život bude opět sladký.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Mošovská
Paní Hanko do 3 měsíců do lázní, třeba Konstantinových.
Věra Lišková
Lidé si chválí rehabilitaci na LDN v Horažďovicích. Ležela ta příbuzná po operaci kolena.
Hana Šimková
Hani operace to je. Mám náhradní koleno. Zatím je ta bolest docela nesnesitelná a jelikož si vlastně všechno musím dělat sama , je to i dost náročné.
Hana Rypáčková
Tak nevím, od čeho je ta bolest? Operace asi ne. To mi je líto, i to jedno patro je asi překážka. Držím palce ať to bolet přestane....
Marie Doušová
Hano , nevzdávat a stále se pokoušet jít vpřed a zatnout zuby. Vše chce hlavně čas a dobré je využívat bazén, kde se lehčeji nožky pohybují. Držím palce a věřím , že to vše zvládnete a nožky zase budou fungovat jak mají.
Eva Mužíková
Hani, foukám na bolest, přeji brzké uzdravení.
Věra Lišková
Přeji Vám brzké uzdravení od bolesti.
Hana Šimková
Děkuji všem za soucítění. Kdo to zažil, ten ví.!!!
Zuzana Pivcová
Haničko, jsi pro mě příkladem svou nezdolností a nadhledem.
Soňa Prachfeldová
PřejiˇVám, ať je brzy líp !
Věra Ježková
A schody nebudou nepřítelem … Když jsem přišla půl roku po operaci kolena na kontrolu a injekci, radostně jsem hlásila panu doktorovi, že už zase skáču přes kaluže. Tak ať už je to jen lepší.
Naděžda Špásová
Hanko, určitě bude zase dobře. Taky na svou oteklou nohu nadávám a pak si řeknu, že se to třeba zlepší. Tak hlavu vzhůru a držím palce.
Libor Farský
Držím palečky
ivana kosťunová
Přeji hodně silné vůle a energie. Však ono se to poddá.
Alena Vávrová
Haničko, moc Tě zdravím a přeji Ti, aby Tvé přání bylo brzy vyplněno a k tomu hodně víry a optimismu.