Podzim ve znamení koupání a skvělého jídla
Ilustrační foto: Delfin travel

Podzim ve znamení koupání a skvělého jídla

12. 7. 2018

Pokud na dovolené vyhledáváte klid a neradi se přetahujete o plážová lehátka s jinými turisty v hlavní sezóně, vydejte se k moři v září s cestovní kanceláří Delfín travel. Abyste si svůj pobyt na sluncem zalitých plážích ještě více užili, připravili jsme pro vás v několika našich destinacích speciální akce.

Mar Menor, hotel Izán Cavanna 4*, 19. 9. – 26. 9. a 26. 9. – 3. 10. 2018, akce OBĚDY ZDARMA

Užijte si horké španělské slunce i skvělé bahenní lázně pod širým nebem, které vás nabijí zdravím a psychickou pohodou. Ke svému pobytu v hotelu Izán Cavanna od nás dostanete plnou penzi za cenu polopenze.

Jak zájezd objednat: klikněte na odkaz Mar Menor 55+ nebo volejte na naše telefonní číslo 222 937 627.

Mar-Menor-7.jpg

 

Kalábrie, hotel Parco dei Principi 3+*, 6. 9. – 13. 9. a 13. 9. – 20. 9. 2018, akce OBĚDY ZDARMA

Nádherné pobřeží se zlatavými plážemi, azurová hladina průzračně čistého moře…Přesně taková je Kalábrie a vy si ji teď můžete užít v hotelu Parco dei Principi, kde od nás jako pozornost dostanete plnou penzi za cenu polopenze.

Jak zájezd objednat: klikněte na odkaz Kalábrie 55+ nebo volejte na naše telefonní číslo 222 937 627.

Kalábrie.jpg

 

Andalusie, Costa de Almería, hotel Bahía Serena 4*, 11. 9. – 18. 9. a 25. 9. – 5. 10. 2018, akce OBĚDY ZDARMA

Klidné pobřeží Středozemního moře láká na tisíce hodin slunečního svitu ročně, průzračné moře a překrásné pláže. Pokud hledáte na dovolené klid a pohodu, budete tímto místem dozajista uneseni. A od nás navíc dostanete k pobytu v hotelu Bahía Serena plnou penzi za cenu polopenze.

Jak zájezd objednat: klikněte na odkaz Costa de Almería 55+ nebo volejte na naše telefonní číslo 222 937 627.

 Costa de Almería.jpg

 

Adalusie, Costa del Sol, hotel Las Palmeras 4*, 11. 9. – 18. 9. a 18. 9. – 25. 9. 2018, akce OBĚDY ZDARMA

Víte, že Costa del Sol v překladu znamená Pobřeží slunce? Příjemné teploty a 300 slunečných dnů v roce z něj udělaly ideální dovolenkovou destinaci. A když k tomu přidáte pobyt v komfortním hotelu Las Palmeras s plnou penzí za cenu polopenze, máte skvělé místo pro svůj podzimní relax.

Jak zájezd objednat: klikněte na odkaz Costa del Sol 55+ nebo volejte na naše telefonní číslo 222 937 627.

 Costa del Sol.jpg

 

Albánie, hotel Vivas 4*, 11. 9. – 18. 9. a 18. 9. – 27. 9. 2018, akce VÝHLED NA MOŘE ZDARMA

Milujete pohled na rozlehlou modrou hladinu, když vám do uší zní tiché tóny šumění moře? S námi si tento komfort můžete užívat nejen na pláži, ale také ve svém hotelovém pokoji. Při pobytu v hotelu Vivas v Albánii vám totiž na dovolenou přibalíme i výhled na moře zdarma.

Jak zájezd objednat: klikněte na odkaz Albánie 55+ nebo volejte na naše telefonní číslo 222 937 627.

Albánie.jpg

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Komberec Jakubcová
Na Mar Menoru jsem byla několikrát - ne s cestovkou ale zakoupila jsem si letenku a pak apartmán Tesy, který je přímo u Mrtvého moře. Jinak jsem byla i v hotelu Las Gaviatos, který měl velmi dobré stravování v systému AL.Také jeho poloha je blízko naleziště černého bahna. K bahnu na Jelením ostrově vede velmi složitá cesta napříč Mrtvým mořem jak popisuje paní Votatová a i najít bahno je dost složité. Musí se hledat v moři. Je spíše šedé.
Jarmila Komberec Jakubcová
Byli jsme s manželem v Albánii hotelu Vivas. Výhled na hlavní silnici nebyl zrovna moc hezký. Hotel je situován tak, že buď se díváte na moře nebo na rušnou ulici, kde nepřetržitě jezdí auta. Nštěsí bylo pěkné počasí a tak jsme byli neustále u moře. Balkony v hotelu jsou velmi úzké, hlavní schodiště k recepci, která je v 1. patře nemají zábradlí. Jinak dobré jídlo - doporučuji zakoupit i obědy, Všude na pláži úžasná čistota, tak i v hotelu. Skvělý delegát cestovky, který se opravdu o nás staral pečlivě a jako rodilý Albánec vždy vše vyřídil. Jen zakoupené pohlednice, které jsem dala do recepce už nikdy nikomu nedošly. Asi je v hotelu dávají do koše.
Svatava Páleníková
švagrová byla s touto cestovkou už třikrát a nemůže si ji vynachválit. Hlavně delegáty a právě i jídlo- na Murcii a v Kalábrii. Tak to také zvažuji. Šetřím si korunky, snad mi to vyjde.
Jiřina Votavová
Naše první dovolená s touto CK letos v květnu, turistika "Pěšky španělskou Murcií", se nám líbila, ale hlavně stravování v hotelu Izán Cavanna vůbec neodpovídalo 4*. Ani jednou nebyl na stole ubrus a výběr jídla byl na 4* dost chudý. A to jsme v minulosti byli i ve 2*. Laguna Mar Menor s mělkou slanou vodou a pláží je hned u hotelu, což je pro starší lidi výhoda, ale bahenní lázně pod širým nebem jsou přes lagunu na Jelením ostrově, kam se každý senior asi 75 cm hloubkou nepřebrodí a další až v přírodní rezervaci San Pedro del Pinatar, která je dost daleko a musí se tam dojet. My navštívili obě místa, ale jsme aktivní turisté a jen za bahnem jsme necestovali.
Věra Ježková
Já mám radši podzim ve znamení zlatavého listí šustícího pod nohama.