Bílé džíny. Ano či ne?
Ilustrační foto: pinterest.com

Bílé džíny. Ano či ne?

19. 7. 2018

Rozšiřují boky, rychle se špiní, hodí se především pro mladá hubená děvčata. To si často myslí zralé dámy o bílých kalhotách. Mnohdy se mýlí. Bílé kalhoty totiž mohou slušet ženám různých tvarů a různého věku.

Jde především o to najít ideální střih a materiál. Právě na kalhotách je hodně vidět, zda jde o laciný hadřík nebo kvalitní kousek. A na bílých kalhotách to je vidět dvojnásob.

Není třeba se obávat, že se ve vyšším věku nehodí nosit bílé džíny. Právě džíny, ideálně ty, ve kterých je určité procento elastanu, totiž vytváří dobrou postavu. Obepnou ji, tak trochu vytvarují a díky elastanu drží tvar. Takže i dámy, které mají obavy, že jejich postava je příliš kyprá, ve výsledku vypadají dobře.

Opravdu není nutné odmítat bílé džíny jen z obav, že rozšiřují nebo že jde o oblečení vhodné jen pro mladé. Rozšiřují, pokud k nim majitelka zvolí příliš krátkou halenku či tričko, případně je zasune do nich. Ale bílé džíny s tunikou nebo volnou košilí, která zakrývá část boků, je kombinace věčná a zpravidla sluší každé ženě. Je jen na ní, zda k nim zvolí košili černou, modrou nebo pestrou. Výsledkem bývá pěkná letní kombinace, která se hodí na výlet, k moři, do lázní, na běžnou procházku městem.

Je čas přestat se bát bílých džínů a odehnat předsudky, že se na starší ženy nehodí. I v tomto případě totiž platí, že jde především o to, jak žena umí oblečení kombinovat a zda zvolí střih, který je vhodný pro její postavu.

Tady je malá inspirace.

Hodnocení:
(4.8 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
olga skopanova
Obrázky hezké ale já zastávám zásadu vršek světlý spodek tmavý.
Jitka Caklová
Bílé džíny jsem nikdy neměla a začala po nich toužit od módní přehlídky v zámku na Sychrově. Do butiku, který je na MP předváděl, jsme zavítaly s kamarádkou Martou. Za prvé mi neseděly (nízký sed) a za druhé, nekvalitní provedení neodpovídalo ceně. Tak jsme zašly k Vietnamcům kde jsem si koupila dvoje s elastanem, v akci á 200 Kč za jedny. Jedny jsem nechala dlouhé a druhé zkrátila pod kolena. Moc ráda je nosím. Zrovna včera na oslavě narozenin v rozvětvené rodině jsem si je pokecala gulášem, na vyzvání dvouletou vnučkou Lucinkou si v nich sedla do trávy a trhala s ní travičku, no a co, za dvě stovky, nekup to. A věřili byste, že to nikdo neřešil? :-) :-)
Oldřich Čepelka
Na bílých dámských kalhotách ujíždím celý život. Víc není třeba dodávat... :-)
Marcela Pivcová
Mám místo bílých džín přiléhavé manšestrovky a k těm můžu také vzít tričko nebo halenu jakékoliv barvy - snad jen kromě bílé. Ale musím opravdu dávat pozor, kudy v nich chodím. Do deště také nejsou.
Hana Rypáčková
Džíny slabé bílé mám s modrými příčnými čmouhami, ale jinak pláťáky , pomačkané, pohodlné nosím ráda.Měla jsrm k moři bílé široké šifonové a dost nevhod mi praskly na zadku při dřepu a ještě, že jsem měla šál....Z té látky mám super pasírovací pytlíky, ale někdy taky prasknou...
Zdenka Jírová
Bílé kalhoty patří k létu. Dají se kombinovat se všemi tričky i halenkami, které byste jinak moc neužila. Bohužel, ty správné, které bych chtěla, zatím marně sháním.
Marie Foltýnová
I já v mých letech mám bílé kalhoty , ráda je nosím a nepřipadám si v nich nevkusně.
Alena Tollarová
Bílé džíny nemám, ale už nějakou dobu po nich pokukuji. Mám růžové.
Elena Valeriánová
Model 4, 8, 9 - ty modely jsou šik. Bílé džíny mám, ale moc je nenosím, buď je na ně horko a nebo prší.
Danka Rotyková
I já mám na léto bílé džíny a doslova jsou mými nejmilejšími letními kalhotami. Jsou z pěkné kvalitní a příjemné bavlny. Navíc mi bezvadně sedí, takže se v nich cítím moc dobře. A to je asi to nejdůležitější.
Dagmar Bartušková
Džíny různých barev nosím ráda, tedy i bílé. Kdykoliv se do nich nasoukám a vyjdu do ulic, zákonitě začne pršet a jsem brzy zacákaná od zadku po paty. Snímek č. 4 beru. :-)
Zuzana Pivcová
Kdysi jsem bílé džíny měla, ale dnes bych si je už asi neobstarala hlavně proto, že by na nich bylo vše hned vidět.
Libor Farský
Mně se líbí všechny.
ivana kosťunová
Mě se tentokrát líbí všechny kombinace. K létu patří bílá, takže bílé džíny ANO
Dana Puchalská
Já mám bílé kalhoty na léto- džínového střihu- a jsem s nimi velice spokojená. Ale neštěstí je to,když si v nich sednu někde v MHD a nekouknu se na sedadlo. To pak ujíždím domů a kalhoty házím rovnou do pračky. Moc se mi líbí č.1.
Věra Ježková
Pro mě ne. Džíny, ani jiný materiál. Bílá mi připadá nepraktická a ani se mi moc nelíbí. I když jako mladá jsem nosila kombinaci převážně černobílou. Nikdy ale kalhoty.