Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda od paní Dagmar Zichové
V salonu Elegante si vyberete něco hezkého i vy.

Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda od paní Dagmar Zichové

18. 7. 2018

Už jste četli povídání s paní Dagmar Zichovou? (Najdete jej na tomto místě) Rozhodně si jej nenechte ujít. Přes všechny životní útrapy dokázala paní Dagmar vybudovat úspěšný módní salon. Nyní se však rozhodla podnikání ukončit. A našim čtenářkám předkládá zajímavou nabídku.

 

Vážené aktivní a tvůrčí dámy!  

Chtěla bych vás touto cestou pozvat do salonu  ELEGANTE, Opletalova 10, Praha 1, kde pro vás v souvislosti s ukončením obchodu budou připraveny zajímavé slevy, a to ve výši 50-70%!!! Stačí jen říct, že jste z portálu i60!  

Obchod určitě nepřehlédnete. Je na začátku Opletalovy ulice, blízko Václavského náměstí, pouhých deset minut pěšky od Hlavního nádraží.

Přijďťe si udělat radost, třeba i maličkostí. Krásnou šálou, bižuterií, páskem, kabelkou, určitě si něco vyberete. Důvodů k radosti není nikdy dost!!!  

Na viděnou v salonu Elegante se těší

Dagmar Zichová

 

 

 

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.4 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Paní Dagmaro, děkuji za pozvání ráda přijdu. Přeji krásný večer a další dny.
Svatava Páleníková
Dobrý večer, paní Zichová, děkuji za vaši nabídku i osobní pozvání do vašeho salonu. Mám to sice z ruky, ale ráda se k vám vypravím a spojím to s návštěvou Prahy.
Dagmar Zichová
Dobrý den, milé dámy, děkuji vám všem, přijďte, ceny jsou velmi přijatelné, kalhoty, letní šaty, sukně kolem tisíci korun. Samozřejmě šály, bižuterie jsou o polovinu levnější. Výprodej je do konce září, rádi vás uvidíme každý všední den od 10- 18 hod. v letních měsících, v září do 19 hodin. Těším se na vás všechny, Dagmar Zichová s celým týmem Elegante
Dagmar Bartušková
Určitě se tam podívám, a uvidím, za jak přijatelnou slevovou cenu se v butiku dá nakoupit. Pokud bude přijatelná a zboží bude líbivé, možná něco koupím.
Věra Ježková
Exkluzivita mě neláká. Marie B. a Elenko, rozesmály jste mě.
Marie Bartošová
Praha je Praha, to máte marný, Praha je zdroj Elegance... Ale trochu z ruky, přestože nabídka je moc lákavá.
Zuzana Pivcová
Věřím, že tam budou pěkné věci. Není tu však upřesněno, od kdy nabídka pro i60 platí a zda opravdu jen pro zdejší ženy.
Marie Doušová
Příjemná nabídka .Škoda , že se nemohu zúčastnit ,ale věřím , že hodně žen tuto neodolatelnou nabídku přijmou a něco pěkného si odnesou. Dagmar přeji Vám hodně zdraví a ještě hodně zajímavých životních zážitků.
Elena Valeriánová
Holky z Prahy se maj. Ale já vám to přeji. Jen nám pak dejte vědět, co a jak jste nakoupily :-)
Dana Puchalská
Hezká zpráva, budeme kočky.
Jitka Hašková
Prima, půjdu se podívat.