Robert Jašków: Když pracuju se dřevem, jsem šťastný
FOTO: archiv TV Nova

Robert Jašków: Když pracuju se dřevem, jsem šťastný

22. 8. 2018

Představitel drsného policisty ze seriálu Expozitura a nejrůznějších nesympaťáků a podrazáků je ve skutečnosti sympatický táta tří dětí, které je ze všeho nejraději na horách a rád vylepšuje domov.

Největší radost má, nejen když je se svými dětmi a ženou, ale také když si může kutit a vyrábět něco ze dřeva.

„Když mám v ruce fošnu a brousím, jsem šťastný. Dokonce jsem zjistil, že se mi tak lépe učí texty. Dám si sluchátka a brousím. Vyrábění různých věcí do domácnosti je moje velká radost. Mým snem je postavit dřevěný dům, ale na to jaksi při třech dětech a práci není čas. Právě teď mám práce mám tak akorát. Kromě představení ve Švandově divadle a natáčení seriálu Ordinace mi zabere spoustu času show Tvoje tvář má známý hlas. Samozřejmě, že jsem byl překvapený, když mě oslovili. Neumím zpívat, neumím tančit, takže počítám s tím, že bude legrace. Asi mě právě proto chtěli. Možná mám sehrát roli nemehla. Ale těším se. Zažil jsem i dobu, kdy jsem přemýšlel, zda vůbec tři děti uživím, protože v herecké profesi to je tak, že někdy nevíte co dříve a zanedlouho zjistíte, že práce není. Takže teď mám v podstatě radostné období.“

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Metelková
Pan Jašków je sympatický člověk a tak mě napadá, jestli ty Ordinace a různé hlasy a tváře nejsou ztrátou času, která tvoří pouze vatu pro TV reklamu.Vím, že složenky se platit musí, ale má fakt na víc.