Zdeněk Pohlreich: Končím, ale snad mé myšlenky platí
FOTO: archiv TV Prima

Zdeněk Pohlreich: Končím, ale snad mé myšlenky platí

16. 8. 2018

Jeden z nejznámějších českých kuchařů se rozhodl ukončit svůj dlouholetý televizní pořad Ano, šéfe. Prima se nyní chystá odvysílat jeho poslední, už natočenou sérii.

Zdeněk Pohlreich je přesvědčený, že udělal správný krok a že ho v životě čeká ještě spousta jiné práce a radostí:

„Jsem za tu zkušenost velmi vděčný. Jezdil jsem po republice deset let, setkal jsem se s řadou zajímavých lidí, poznal jsem ejich neuvěřitelné osudy. To vše mě potkalo v době, kdy jsem byl ve věku, kdy už takové velké změny člověk spíše nečeká. Navíc jsem byl v pozici, kdy jsem sám spíše potřeboval poradit než abych si troufl radit druhým. Takže mám samozřejmě radost, že pořad měl nakonec úspěch, protože v začátku jsme vlastně nikdo nevěděli, co z toho všeho bude. Snad i k něčemu byl, snad mé myšlenky platí i do budoucna. Mám radost z toho, že se gastronomie posunula dobrým směrem. Vždyť už téměř nejsou vidět takové ty příšerné restaurace, které jsem ukazovali na začátku. To ale neberu jako svou zásluhu, to v žádném případě ne, je to prostě vývoj. A  já mám radost, že je to vývoj správným směrem. Teď se budu věnovat rodině, svým blízkým, které jsem kvůli spoustě práce trochu zanedbával. A uvidíme, co bude dál. Už vím, že nikdy není pozdě s něčím začít a že člověka může zajímavá příležitost potkat kdykoli, v jakémkoli věku, v jakékoli životní situaci.“ 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Vida, umí být i sympatický.
Elena Valeriánová
Kéž by to tak bylo, ale skutečnost je zde!a jiná. Pořád se najdou hospody, kde jídlo je pod psa.