Zdeněk Pohlreich: Končím, ale snad mé myšlenky platí
FOTO: archiv TV Prima

Zdeněk Pohlreich: Končím, ale snad mé myšlenky platí

16. 8. 2018

Jeden z nejznámějších českých kuchařů se rozhodl ukončit svůj dlouholetý televizní pořad Ano, šéfe. Prima se nyní chystá odvysílat jeho poslední, už natočenou sérii.

Zdeněk Pohlreich je přesvědčený, že udělal správný krok a že ho v životě čeká ještě spousta jiné práce a radostí:

„Jsem za tu zkušenost velmi vděčný. Jezdil jsem po republice deset let, setkal jsem se s řadou zajímavých lidí, poznal jsem ejich neuvěřitelné osudy. To vše mě potkalo v době, kdy jsem byl ve věku, kdy už takové velké změny člověk spíše nečeká. Navíc jsem byl v pozici, kdy jsem sám spíše potřeboval poradit než abych si troufl radit druhým. Takže mám samozřejmě radost, že pořad měl nakonec úspěch, protože v začátku jsme vlastně nikdo nevěděli, co z toho všeho bude. Snad i k něčemu byl, snad mé myšlenky platí i do budoucna. Mám radost z toho, že se gastronomie posunula dobrým směrem. Vždyť už téměř nejsou vidět takové ty příšerné restaurace, které jsem ukazovali na začátku. To ale neberu jako svou zásluhu, to v žádném případě ne, je to prostě vývoj. A  já mám radost, že je to vývoj správným směrem. Teď se budu věnovat rodině, svým blízkým, které jsem kvůli spoustě práce trochu zanedbával. A uvidíme, co bude dál. Už vím, že nikdy není pozdě s něčím začít a že člověka může zajímavá příležitost potkat kdykoli, v jakémkoli věku, v jakékoli životní situaci.“ 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.