Volné kalhoty. Sluší nebo ne?
FOTO: pinterest.com

Volné kalhoty. Sluší nebo ne?

17. 8. 2018

Říká se jim kalhoty palazzo. Jsou volné, splývavé, pohodlné, často se vzory. Některé ženy je milují, jiné nenávidí. Prý nedělají hezkou postavu. Tak zařadit je do šatníku nebo ne?

Patří mezi ty kousky oděvu, které vzbuzují různé reakce. Někdo je považuje za ideální oblečení pro horké dny zejména pro dámy vyššího věku nebo s postavami, které zrovna nechtějí dávat na odiv. Zkrátka pro ženy, které vědí, že minisukně nebo šortky nejsou jedinou variantou oblečení, když je nesnesitelné horko.

Takové vzdušné kalhoty totiž chladí a chrání před sluncem a zároveň nejsou ve vedrech nepříjemné jako třeba džíny nebo kalhoty obepínající postavu. Často je však volí i dívky mladé, ty, které mají rády neformální módu. Velká část žen je však považuje za poněkud beztvarý pytel, který postavě nositelky spíše ublíží, než aby pomůže. Rozšiřují zadek, zkracují nohy, zkrátka žena v nich vypadá divně, myslí si mnohé dámy.

Ano, není to oblečení, které sluší každému a nemusí se každému líbit. Na druhé straně se často stává, že když v takových palazzo kalhotách potkáme nějakou ženu, zaujme nás. Rozhodně je na promenádě podél moře nebo na večerní vycházce městem zajímavější, než šedesátnice narvaná do přiléhavých šortek nebo kapsáčových bermud.

Palazzo kalhoty jsou zkrátka elegantnější, zajímavější a naznačují o své majitelce, že jde o ženu sebevědomou, která nechce splývat s davem. Takže je můžeme vzít na milost, obdivovat nebo nenávidět, faktem zůstává, že existují a neuškodí se s nimi aspoň takto na obrázcích seznámit. Při současné vlně veder je k tomu důvod.

Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Barbora Společenská
Myslím, že na léto jsou takové kalhoty perfektní- buď jako alternativa šatů, případně pro mírně chladnější dny.
Marcela Pivcová
Volné kalhoty už byly módní před léty několikrát, měla jsem jedny z Německa a nosila jsem je ráda. I teď si podobné těm na fotkách klidně vezmu na sebe. Jenom k nim musím obléci něco vhodného - triko, halenu, ale i boty a kabelu. Nejsem si však jistá, že bych v nich mohla vypadat jako "žena sebevědomá, která...".
Dagmar Bartušková
V létě dávám přednost šatům a sukním, ale pokud by bylo chladněji,, zvolila bych model č. 6. Ten by ke mně i tou tmavě modrou nejvíc seděl. Ale zdání nekdy klame.
Zdenka Jírová
Mně se líbí, jen je nutné zvolit vhodný vzor a délku. Dáma č.1 na fotce vypadá jak Havel na přehlídce. Č. 10 se mi také nelíbí, je to přehnané.
Věra Halátová
Některé sluší, některé ne. A netvrďte mi, že ty ženy na těch obrázcích jsou všechny stejného věku. A ta slova: milují, nenávidí. Cítím se v parném létě dobře ve vzdušném oblečení. Pokud by tyto kalhoty byly ze lnu nebo hedvábí, byly by moje. A co kdo na to říká, to by mi bylo jedno. Mně záleží na materiálu.
Věra Ježková
Až na 1 a 10 líbí. Jedny, které jsem nosila před pár lety, mám teď na doma. Za našich mladých let se nosily kalhoty do zvonu. Byly nebezpečné při chůzi ze schodů. Tipla bych si, že tyhle budou taky.
Zuzana Pivcová
Na léto se mi celkem líbí, ale musí působit vzdušně a splývavě a mám raději něco přes ně, protože s tričkem či halenkou dovnitř bych byla v pase poněkud víc "nabraná", než se mi líbí. :D
Jana Komárková
Volné kalhoty jsou fajn pokud zrovna není počasí na letní šatičky, jen je asi potřeba trochu popřemýšlet o vršku, lepší je asi upnutější, než volný. A více se mi líbí jednobarevné. Mám jedny lněné světlé a druhé, které nosím už jen na doma - tmavě modré viskózové s bílými puntíky. Ale nosila jsem je i venku s bílým tričkem a někdy i s upnutým modrým sáčkem.
Libor Farský
Líbííííííí !
Danka Rotyková
Ve 30-ti jsem si myslela, že takové kalhoty nejsou pro mne, nemám dlouhé nohy. Ale po revoluci jsem narazila na jedny lněné, barva khaki. A představte si, že jsou moje oblíbené na každé aktivní dovolené. Cítím se v nich dobře, a to je to hlavní.
Jana Šenbergerová
Zrovna teď žádné takové nemám, ale líbí se mi. Jsou nejen pohodlné, ale i vzdušné. Brala bych ty z čísla 8.
Alena Tollarová
Můj šálek kávy kalhoty plandavky nejsou, ale - jak se říká - nikdy neříkej nikdy. Kdo ví?
Marie Doušová
Mám a budu mít tyto kalhoty ve svém šatníku. Jsou pohodlné a dobře se v nich cítím.Obrázky se povedly a ženám sluší. Obrázek č.5 mám doma a ráda ho nosím.
ivana kosťunová
Jsou skvělé- záleží na tom, co k nim oblékneme, barevném sladění, a neposlední řadě našem pocitu v nich. Pro sebe bych si vybrala komplet na obr. 3.
Ivona Lachová
Ano, takové kalhoty jsem měla vždy, každé léto, každou sezónu a mám je i teď. Dokonce 2 ks.. Asi jsem stará hipísáčka, ale jsem klidná, protože se v nich cítím výborně i přes svůj věk.