Bowling Praha 20.9.2018
Foto: autorka

Bowling Praha 20.9.2018

9. 9. 2018

Milí íčkaři,

zvu Vás na pražské setkání, které se uskuteční v Bowbaru v Praze 3, ve čtvrtek 20. 9. 2018 v 17.00 hod.

Zakoupila jsem 2 vouchery s 50% slevou a máme rezervovány 2 dráhy na 1 hodinu bowlingu. Může se zúčastnit až 12 hráčů.

Místo konání:

Bowbar, Bořivojova 83, Praha 3-Žižkov  (nepřezouvá se zde)

Jak se tam dostanu?

Tramvají č. 9, 15, 26 - zastávka Lipanská, projít Lipanskou ulicí a dále Bořivojovou až k bowlingu (z Hlavního nádraží 2 stanice).

Napište, prosím, kdo bude mít zájem přijít.

Těší se na vás Hana

 

Hodnocení:
(4.8 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Hani, prima. Pro mě lepší. Upíšu se znova. :-)
Dagmar Bartušková
Tak to nemohu, bohužel.
Hana Polednová
Milí íčkaři, po přečtení vašich příspěvků jsem se rozhodla pro změnu začátku bowlingu. Uvědomila jsem si, že je to pozdě na to, abychom mohli i chvíli posedět a hlavně pro včasný návrat domů. Po telefonické domluvě mi našli a potvrdili rezervaci na středu 3.10.2018 v 15.00 hod. Napsala jsem nový článek do akcí na tuto změnu, aby to bylo přehlednější. Prosím, až článek vyjde, připište svou účast ještě jednou. Díky moc, těším se na vás a doufám, že vám bude tento termín vyhovovat.
Jiřina Hájková
Hani,já bych ráda přijela,ale ty čtvrtky mám zadaný pro jógu.Je mi to líto.
Alena Tollarová
Díky, Hanko, za pozvání. Snažila bych se přijet, kdyby to nebylo až od 17 hodin. Já vím, že je těžké vyhovět, ale pro mimopražské je to docela pozdě.
Naděžda Špásová
Hanko, bowling hraju ráda, ale bohužel pro mně, je to trochu z ruky a pak od zítřka chodím do práce. Čtvrtky odpoledne mají přednost pijavice. Dobře se bavte. :-)
Eva Balúchová
Taky bych si do Prahy docela vyjela,i když den před tím máme setkání v Brně.Ale doba začátku hry je pozdě.Tak vás přijedu porazit jindy :-)
Eva Mužíková
Hanko, pro mne je začátek příliš pozdě. Tvoji akci bych jinak ráda podpořila. Tak ať se vydaří...
Hana Rypáčková
Budu se vracet z pobytu v Teplicích přes Prahu s Vendou a kamarádem , když bude přízeň nakloněna, zajdu se před odjezdem podívat...
Věra Ježková
Hani, hlásím se, těším se a děkuji. :-)
Olga Štolbová
Hanko díky, věřím že přijdu. Teď se povaluju doma s chřipkou a je mi skoro na umření. Doufám, že za 11dní budu čilá jak rybička. Těším se ... ♥
Jitka Hašková
Já ještě nevím, mám na ten den už dvě akce, tohle by byla třetí. Zjistím to až na poslední chvíli. Dám vědět, jakmile zjistím, jak to budu mít.
Dagmar Bartušková
Hano, přijdu a těším se.
Zuzana Pivcová
Minule se mi to moc líbilo, ale bohužel další akce, kdy budu ještě mimo.