Video z "MÓDNÍ PŘEHLÍDKY nejen PRO 50+" 2018.
Radka Navrátilová - naše modelka a hlavně velmi šikovná choreografka.

Video z "MÓDNÍ PŘEHLÍDKY nejen PRO 50+" 2018.

5. 10. 2018

Jak se říká: "Konec dobrý, všechno dobré!"
Týden se sešel s týdnem a můžeme se podívat na pohyblivé obrázky z letošní krásně barevné módní přehlídky ve Zlíně, která se konala v prostorách kavárny 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.
Tak pojďme na to.

Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Caklová
Krásné přiblížení celé této záležitosti. Haničko můj dík patří Tobě za milé přivítání a Martičce. Jsem moc ráda, že jsem tam i s kamarádkami z íčka mohla být a těším se na další ročník :-)
Alena Tollarová
Paráda. A znovu se potvrzuje, že každá žena může chodit oblečená jako pravá dáma a opravdu je z čeho vybírat. Stesky, že není, neobstojí.
Hana Lancová
Děkuji všem jménem celého realizačního týmu. Stálo to za to. A děvčata, příští rok vás očekávám v našich barvách víc. :o)))
Eva Mužíková
Také jsem si video vychutnala a nejen z modelek, ale i že známých tváři měla radost. Děkuji.
Mirka Motyková
Moc pěkné...
Eliška Murasová
...je to skvělé!!
Eliška Murasová
Tak jsem byla před chvíli na dvou přehlídkách, v Praze i ve Zlíně. No není to paráda, že já "ostravská" sedím v křesle a vidím vše, co jsem vidět chtěla a nevyšlo? Jo, je to s !! Tak děkuji!
Věra Ježková
Blahopřeji k vydařené přehlídce.
Alena Vávrová
Parádní akce po všech sránkách!
Jana Šenbergerová
Moc hezká přehlídka. I na dálku jsem si ji užila.
Alena Várošová
Znovu jsem si tímto videem připomněla krásné odpoledne ve Zlíně na Módní přehlídce,vlastně jak píše Zuzka na veliké akci Hany Lancové. Jak to bylo v reálu,tak je to zachyceno na videu,bez chybičky. Jsem rádaže jsem viděla na živo íčkařky,která tam přijely.Všem orgnizátorům patří velký dík a Hani tobě hodně energie a síly při pořádání takových skvělých velkolepých akcí jako byla i tato přehlídka.Hezký podzimní den.
Eva Balúchová
Hani,SUPER!!!
Zdenka Soukupová
Krásná akce. Obdiv a dík všem modelkám i organizátorům. Jen tak dál!
Libor Farský
Velmi zdařilé! Pastva pro oči starého kozla. Moc se mi líbil ten nápad s malými modelkami i taneční vložka.
Zuzana Pivcová
Tohle nebyla jen módní přehlídka, ale velká akce celého Zlína, do které byli zapojeni i představitelé města. Moc se mi to líbí, už jsem pochválila článek.
Dana Puchalská
Gratuluju všem co tam byli, jak organizačnímu týmu tak i autorce videa. Super. Povedlo se a tleskám. A modelkám i modelovi. A hudba krásně podbarvila celou akci.