Velké dýňové šílenství
Ilustrační foto: pinterest.com

Velké dýňové šílenství

6. 10. 2018

Začíná jejich čas. Čas těch obrovských oranžových koulí nebo malých různě pokroucených zelených, bílých či žlutých potvůrek. Někdo je miluje, pro někoho jsou symbolem amerického svátku Halloween, který tady nemá co dělat.

Dýně už dávno nejsou jen surovinou pro přípravu chutných a zdravých pokrmů, ale staly se především dekorací. Právě k tomu mnozí lidé pěstují nebo kupují dýně, které jsou speciálně pouze okrasné. Jiní ovšem místo toho, aby zavařovali a zpracovávali dýně jedlé, obětují ke zkrášlení domů, bytů a zahrad i je.

Zkrátka, ozdoby z dýní vstoupily do našich životů, pevně se tam usadily a právě teď jejich silná pozice začíná být zase vidět. Stačí se rozhlédnout po zahradnictvích, hobbymarketech, oknech domů a zahradách. Začínají být všude, ať už přírodní, skutečné nebo ve formě různých dekorací, které je napodobují.

Dýně se staly symbolem toho, že léto je definitivně za námi, dny se zkracují a zima není až tak daleko, jak se může zdát. Čím dříve se stmívá, tím více se ukazuje, jak všemožně se dýně dají využít, když jsou pěkně vydlabané a osvětlené.

Tak tady je malá inspirace, jak se dá nyní s dýněmi různých velikostí, tvarů a barev kouzlit.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA