Fotoreportáž z neděle v Botanické zahradě v Troji
Foto: autorka

Fotoreportáž z neděle v Botanické zahradě v Troji

11. 10. 2018

Po dlouhé době, možná po více jak roce, jsem se dostala do Botanické zahrady v Troji s kamarádkou z gymplu. Protože chodím nerada do kopce, zásadně tam jdu zeshora, od vstupu u stanice autobusů Na Pazderce.

V zahradě byla  zajímavá výstava soch ze Zimbabwe a také výstava dýní, které byly rozprostřeny na různých místech zahrady.

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
díky moc za krásnou procházku...
Hana Rypáčková
Letos se dýním dařilo, kde byla voda. Narostly..Hezké podívání.
Jitka Hašková
Libore, poslední dvě fotky je krteček, jak jsem se dozvěděla od dětí v zahradě. Nenapsala jsem to tam, protože jsem ho dala před několika dny na FD.
Zuzana Pivcová
Ano, to je nejlepší cesta, jít dolů od kraje bohnického sídliště lesem. Díky za hezkou podívanou. Africké sochy už tam jednou vystavovány byly, pak většina zmizela, jen několik jich zůstalo nastálo. A dýně se mi moc líbí. Jednou, když jsem ještě nosila oranžovou módu, mě sestra vyfotila na bobku u vozíku plného dýní. Se svou hlavou v oranžové kšiltovce jsem byla jako jedna z nich. :-D
Eva Mužíková
No vida, zase další krásná prohlídka.
Věra Ježková
Jitko, díky za hezkou procházku. Už tam nemusím chodit a můžu se vydat jinam.
Jana Šenbergerová
Díky za procházku. :-)
Naděžda Špásová
V této zahradě jsem taky byla a moc se mi tam líbilo. Hezké fotky. :-)
Dana Puchalská
Moc pěkná procházka. A zajímavá fotoreportáž. Děkuju.
Libor Farský
Mně se to moc líbí. Všechno, snad jen kromě posledních dvou obrázků - (nějaká sochy v igelitu?)
Alena Tollarová
V botanické jsem byla na jaře kvůli motýlům. Samozřejmě svoje kouzlo má i na podzim. Dýně, dýně, dýně ... sochy jsou taky zajímavé.