Zveme naše čtenáře na předvánoční setkání s názvem "Verše psané životem"
Ilustrační foto: pixabay.com

Zveme naše čtenáře na předvánoční setkání s názvem "Verše psané životem"

24. 10. 2018

Když jsem letos na jaře objevila portál i60, netušila jsem, jak moc mi vstoupí do života. Už několikrát jsem se od té doby přidala k těm, kteří si význam této bohulibé instituce pochvalují a sami se na ní podílejí.

Ale mimořádně mne zaujala rubrika Próza/ Poezie. Začetla jsem se do ní s velkým zaujetím, někdy i dojetím…a napadlo mě, že by možná stálo za to, vedle pravidelných módních přehlídek, zkusit jednou i přehlídku veršů. Výhradně z pera spolutvůrců našeho portálu!

A protože poezie krásně ladí s hudbou, oslovila jsem také Lubomíra Müllera, našeho známého kolegu z Ostrovačic, který, ač povahou samotář, disponuje mnoha talenty, včetně hudebního. Přijal. A tak jsem po dlouhém vybírání k němu seskládala půvabné básně i vtipné říkanky, které se zrodily pro potěšení a obdiv všech íčkařů…

Vedle nekorunované královny veršů Zuzany Pivcové budou na programu Hana Šimková, Zdeněk Horenský, Oldřich Čepelka, Elena Valeriánová, Jitka Chodorová, Eva Zavadilová, Lidmila Nejedlá, Květa Chobotová, Jana Šenbergerová, Eva Mužíková, Alena Várošová, Marie Bartošová a další, jejichž verše se pokusím co nejlépe zarecitovat. Každý si tak může rozbalit svůj osobní dáreček, plný hudby a poezie…

Udělejte si čas a přijměte naše pozvání na vánoční nadílku s názvem

Verše psané životem aneb Předvánoční setkání portálových básníků,

ve čtvrtek 13. 12. 2018 e 14 hodin v divadle Skautského institutu na Staroměstském náměstí.     

Básníky i prozaiky srdečně zve a na viděnou se těší redakce „i60“ a Hanka Švejnohová    

 

A ještě poznámka za redakci: Tímto prosíme uvedené autory o souhlas s veřejnou interpretací jejich básní. Toto setkání zároveň využijeme k vyhodnocení našeho projektu Příběhy naší republiky, tedy zváni jsou také autoři příspěvků, kteří se do něj zapojili. 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.