Trénování paměti s Danou Steinovou
Ilustrační foto: pixabay.com

Trénování paměti s Danou Steinovou

6. 11. 2018

Listopadové dopolední programy ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí v Praze otevřeme workshopem Trénink paměti - už toto pondělí 12. 11. od 10:00.

Workshop povede Ing. Dana Steinová, předsedkyně České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging. Společnost letos na jaře oslavila 20 let svého fungování, vždyť také Dana Steinová se trénování paměti věnuje už od roku 1993. V České společnosti pořádají kurzy pro lektory a dlouhodobé kurzy trénování paměti pro veřejnost. Dana Steinová školí lektory dokonce i v zahraničí v angličtině.

Dana Steinová je obecně velmi aktivní. Má šest dětí a osm vnoučat, přesto velkou část svého času věnuje právě seniorům. Kromě toho, že v roce 1986 iniciovala vznik první univerzity třetího věku v České republice, je předsedkyní spolku Aktivního stáří EU a generální sekretářkou EURAG, nejstarší evropské organizace hájící práva seniorů, je také zakladatelkou Centra celoživotního vzdělávání. V rozhovoru pro OnaDnes zmiňuje: „Já v Centru celoživotního vzdělávání vedu obor Nedovolte mozku stárnout a absolventi mých kurzů jsou na konci každé přednášky ohromeni, co všechno si lze zapamatovat. Dodává jim to sebevědomí.”

Máte pocit, že máte problémy si pamatovat to, co potřebujete? Třeba je to jen tím, že neznáte to správné know-how. Workshop vás přesvědčí, že v skutečnosti máte skvělý mentální potenciál. „Mozek je jako sval. Když ho necháte zahálet, přestane být funkční.” říká Dana Steinová v rozhovoru pro Radiožurnál.Workshop je zdarma.

Info:
Trénování paměti, 12. 11. od 10:00, sál Minuta Skautský institut, Staroměstské náměstí 4/1, 110 00 Praha 1
ˇudálost na FB: https://www.facebook.com/events/321089392026170/
Celý listopadový program Skautského institutu najdete na tomto místě.

 

Zuzana Orlová, Skautský institut

 

 

naše tipy paměť
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA