Setkání čtenářů našeho portálu dne 13. prosince se blíží!
V tomto domě se setkáme

Setkání čtenářů našeho portálu dne 13. prosince se blíží!

8. 11. 2018

Dny se pomalu krátí a zanedlouho tu bude advent. A pak už vánoční svátky a konec letošního roku.

Rádi bychom připomněli, že na čtvrtek 13. 12. je naplánováno setkání zájemců portálu i60 v sídle naší redakce, Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí 1/4, což je dům s podloubím, hned vlevo od Staroměstské radnice.

Program začne již ve 14 hodin (čas startu jsme posunuli o hodinu tak, aby mohli "přespolní" lépe stíhat zpáteční dopravu), a to pořadem v režii paní Hany Švejnohové, bude to setkání s milostnou, přírodní i žertovnou poezií řady našich čtenářů a hudbou v provedení pana Lubomíra Müllera. Věříme, že si tento pořad nenechají ujít nejen sami autoři básní, ale i jejich přátelé. kteří jim fandí, a milovníci hudby a poezie vůbec.

To však není jediné, co nás v ten den čeká. Po skončení lyrického pořadu pak redakce i60 vyhodnotí projekt Příběhy naší republiky a ocení autory nejzajímavějších článků. A samozřejmě bude následovat malé občerstvení a volná zábava tak, aby se nikdo nenudil a necítil sám. Vždyť to je právě smyslem našeho portálu.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 26 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.