Exkluzivní nabídka pro čtenáře portálu i60: španělská Murcie a albánská Dračská riviéra
Dračská riviéra v Albánii. FOTO: Delfin travel

Exkluzivní nabídka pro čtenáře portálu i60: španělská Murcie a albánská Dračská riviéra

2. 12. 2018

Cestovní kancelář Delfin travel připravila pro naše čtenáře výjimečnu nabídku. Zájezdy do španělské Murcie nebo na albánskou Dračskou riviéru mohou čtenáři portálu i60 pořídit až o tři tisíce korun levněji! "Připravili jsme pro čtenáře magazínu i60 nabídku zájezdů do oblíbené Murcie za léčivým bahnem a do atraktivní Albánie s krásným mořem a pláží plnou mušlí," říká Eva Hölgye z Delfin travel.

Registrovaní čtenáři portálu i60 a jejich spolucestující mohou speciální nabídku získat vyplněním rezervačního formuláře příslušného zájezdu na www.dovolenaproseniory.cz a vepsáním promokódu Magazín i60 do jeho pole „Poznámka".

Tady jsou vybrané termíny zájezdů a jejich ceny:

Speciální nabídka č.1 - Mar Menor, hotel Izán Cavanna 4*
12.6.-19.6. 2019, cena 13 490 Kč za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (pův. cena 15 990 Kč)
19.6.- 26.6. 2019, cena 13 990 Kč za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (pův. cena 16 990 Kč)
25.9.- 2.10. 2019, cena 12 990 Kč za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (pův. cena 14 990 Kč)
2.10.- 9.10. 2019, cena 11 990 Kč za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (pův. cena 14 490 Kč)  
Rezervace ZDE: https://www.dovolenaproseniory.cz/hotel/izan-cavanna/

 

Speciální nabídka č.2 - Albánie, Brilliant Hotel & Spa 4*+
13.6.- 20.6. 2019, cena 12 990 Kč za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (pův. cena 15 490 Kč)
Rezervace ZDE: https://www.dovolenaproseniory.cz/hotel/brilliant-hotel-spa/    

Pozn.:
-  Speciální nabídky se vztahují pouze na registrované čtenáře webu i60.cz a jejich spolucestující
-  Zájezd lze hradit pouze reálnými penězi, nikoli slevovými nebo dárkovými poukazy
-  Speciální nabídku lze uplatnit jen na nově zakoupené zájezdy, nikoliv zpětně
-  Speciální nabídka neplatí pro cestovní kanceláře a agentury
-  Speciální nabídka je platná až do vyprodání kapacit    

 

Popisy hotelů:

Hotel Izán Cavanna ****, Španělsko 55+, Murcie
Čtyřhvězdičkový hotel Izán Cavanna leží přímo na písečné pláži léčivé laguny Mar Menor, kterou od Středozemního moře dělí pouze úzký pás pevniny.  Během vaší dovolené vám poskytne komfortní zázemí plně vybaveného čtyřhvězdičkového hotelu. Laguna Mar Menor je odpradávna vyhledávána pro vysoký obsah minerálů ve vodě a bohatý výskyt léčivého bahna. Zdejší pobyt je proto velmi vhodný při léčbě pohybového aparátu, nebo nemocí kůže. Nejbližší ložiska léčivého bahna leží v pěší dostupnosti od hotelu, u ostrůvku Isla del Ciervo.  

202.jpg

203.jpg

210.jpg

208.jpg

215.jpg

 

Brilliant Hotel & Spa ****+, Albánie 55+, Dračská riviéra
Nový čtyřhvězdičkový hotel Brilliant je postaven v elegantním stylu a nachází se v poklidné rezidenční čtvrti Qerret na Dračské riviéře. Díky tomu je hotel opravdovou oázou klidu a pohody, avšak s moderním zázemím a perfektními službami. Soukromá písečná pláž je od hotelu oddělena promenádou a poskytuje ideální podmínky pro relax u tyrkysově zbarveného moře, od kterého nebudete moci odtrhnout ani na chvíli své oči. V blízkosti hotelu najdete restaurace, bistra i obchod. Okolí hotelu umožňuje procházky a je ideálním výchozím bodem pro objevování krás přátelské Albánie. 

1. DSC02531.jpg

6. DSC02498.jpg

3. DSC02489.jpg

7. DSC02493.jpg

12. DSC02483.jpg

 

Věříme, že si naši čtenáři některou z těchto speciálních nabídek vyberou. Jen dodáváme, že Delfin travel, náš dlouhodový partner, má ve Španělsku i Albánii skvělé delegáty, kteří se o své klienty nadstandardně starají. V obou destinacích si můžete nejen užít moře a vynikající kuchyni, ale také poznat přírodu a památky v okolí.

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.3 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana A.
Na tuto CK bych si dala velký pozor. Viz strejda Gůgl.
Jarmila Komberec Jakubcová
Cestovka mně mile překvapila objednaný zájezd od 19.6.-26.6. je uvedenou cenu s plnou penzí. Chtěla jsem si to původně připlatit ale oceňuji, že je mi nabídnuta tak slušná cena.Je škoda, že Delfín nelétá na Gran Canarii, určitě bych s ní letěla. Zvažuji ale Omán , letos mi na jaře bohužel nevyšel z rodinných důvodů.
Alena Várošová
Líbí se mi Mar Menor,hlavně to léřivé bahno,už po této destinaci pokukuji druhý rokem. Kamarádka tam byla už dvakrát za sebou a paráda.
Jarmila Komberec Jakubcová
Objednala jsem si jednolůžák do Španělska - Murcie a oproti jiným cestovkám za velmi slušnou cenu. Cestovka nemá tak vysoké příplatky jako jiné - což oceňuji jako pro nás singl. Manžel vzhledem k závažné nemoci se mnou cestovat nemůže.
Jitka Hašková
Albánie je zajímavá, ale nemám s kým jet a potřebuji jednolůžák.
Zuzana Pivcová
Vím, že každý má jiný vkus a dává přednost jinému typu dovolené. Za sebe ale stále "lákám" do Albánie. :-D
Jarmila Komberec Jakubcová
Byla jsem s Delfínem letos na dovolené a moc se mi líbila. Cestovka se o seniory opravdu stará - mohu to posoudit, protože jezdím i s jinými např. jsem letos byla s Fischerem. Na příští rok mám již zamluvenou Murcii v červnovém termínu.
Jana Šenbergerová
Příští rok pojedeme s Delfínem potřetí. Dvakrát jsme byli velmi spokojení, ale v jiné destinaci.
Jarmila Komberec Jakubcová
V Men Maru (Murcie) jsem byla vždy ubytována v apartmánech Tesy a léčivé černé bahno jsme si sami chodili nabírat do již nefunkčních odsolovacích nádrží. Šedé bahno je možné si najít na Jelením ostrově.Většinou jsem dopoledne trávila u Mrtvého moře, je teplé ale velmi mělké, odpoledně pak jsem přešla silnici a byla u moře Středozemního.
Jiřina Votavová
Paní Květu chválím za "klikání". :-) Pokud někdo pojede k Mar Menoru jen kvůli léčivému bahnu, doporučuji klikat důsledně, aby nebyl zklamán. :-) V hotelu Izán Cavanna jsme letos strávili 10 nocí turistického zájezdu po Murcii. Umístění hotelu se nám líbilo, i když hotel podle nás nesplňoval udávané 4*, hlavně strava. Placené léčebné procedury v tomto hotelu nejsou a k léčivému bahnu se musíte nejprve dostat. Od hotelu na konec pláže, pak ještě asi 300 m přebrodit a další kousek pěšky. Celkem asi 1500 metrů. Určitě to není na každodenní cestu pro méně zdatné nebo nemocné seniory. Pro nás turisty to byl další dobrodružný výlet, který jsme si ve volný den zorganizovali. Vyšli jsme na vrcholy ostrova a na krásné malé pláži jsme si zaplavali. V Mar Menoru se plavat nedá, musíte přes silnici na velkou pláž ke Středozemnímu moři. Pár postřehů z Murcie najdete zde: http://jirinavotavova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=664863
Jarmila Komberec Jakubcová
Dík za nabídky, cena je fakt dobrá a hotel Cavana osobně znám, protože jsem byla již několikrát na Mer Maru. Přihlašuji se na druhý termín.
Květa Řičánková
V nabídce je web.adresa,po kliknutí se zobrazí všechny informace, modré pole.
Elena Valeriánová
Konečně rozumné ceny pro seniory. Možná mohlo být v nabídce uvedeno, co je v ceně zájezdu - doprava, strava, pojištění apod. Děkuji.
Svatava Páleníková
Zajímavé. Lákala by mne Albánie.