Ladislav Vízek: svatba jako řemen
FOTO: Česká televize

Ladislav Vízek: svatba jako řemen

16. 12. 2018

Bývalý slavný fotbalový reprezentant Ladislav Vízek, majitel zlaté olympijské medaile z roku 1980, před dvěma lety prokázal, že má talent i na tanec. Ve StarDance mu fandili i ti, kteří na fotbalový stadión v životě nevkročili. Před několika dny překvapil znovu, když se v 63 letech podruhé oženil.

Nejprve překvapil přítelkyni Simonu, která je mladší o čtyřiadvacet let, že se svatba vůbec konala. A potom udivil tím, jaké místo si pro svatbu vybral. Tím bylo Abú Zabí a zdejší česká ambasáda. 

"Já to pořád brala na lehkou váhu," přiznává novomanželka Simona Vízková. "Říkala jsem si, to jsou jen takové prázdné řeči, stejně to nevyjde. Ale čtrnáct dní před svatbou mi Láďa říkal, už s tím počítej, zařiď si papíry, musíme koupit prstýnky. No a mně začalo docházet, že už končí sranda a že to myslí vážně."

Komorní svatbu zorganizoval dlouholetý Vízkův kamarád, rovněž bývalý fotbalový reprezentant Ivan Hašek, který nyní trénuje ve Spojených arabských emirátech. "Simče se líbilo, že svatba nebyla nijak veliká," vypráví Ladislav. "Že byla spokojená, jak to dopadlo, to pro mě bylo nejdůležitější. Nechtěla nic dlouhého, prý by brečela."

Na svatbu letěla i Viktorka, šestiletá dcera Vízkových. Cestu dlouhou hodinu a půl zvládla v pohodě. Letěla i Láďova dcera z prvního manželství Pavlína, která měla důležitou roli svědka, a pomohla Viktorku zabavit. Z Londýna dorazila i Vízkova vnučka, studentka Natálka.

Po obřadu si čtrnáct svatebních hostů zašlo do restaurace. Tam nebyl připravený žádný organizovaný oběd a každý si mohl dát, co chtěl. Většinou to byly nejrůznější mořské plody, pro děti hlavně těstoviny. "Večeře byla skvělá," pochvaluje si Simona.  

Když už tedy šťastně zvládl svatbu, co Ladislavu Vízkovi, přezdívanému Vizour, dělá největší radost? Rozhodně Viktorka. Denně ji vozí do školky, jelikož maminka odjíždí pravidelně  v pět ráno do práce. Na vysvětlenou, je staniční sestrou na gynekologii. Po StarDance je Ladislav expertem na tanec, a tak není divu, že s dcerou často tancuje. "Vikinu to chytlo. Je pohybově nadaná, ale stydí se."

 

Táňa Nečadová pro portál i60

 

 

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.