Poděkování fotografům
ilustrační foto: pixabay.com

Poděkování fotografům

22. 12. 2018

Vážení íčkaři,

rok se pomalu nachýlil, a tak nezbývá, než jen trocha zamyšlení. Nejsem sice mezi vámi dlouho, ale musím poděkovat hlavně všem těm, jejichž fotky jsou umístěny na titulní straně, nebo připojeny k jejich článkům.
Mám ráda fotografie, nejvíce ty, z nichž čiší historie,hlavně ta hodně stará, a potom ty, které jsou pořizovány amatéry. Na nich je vidět, že jsou foceny s láskou. Jsou mnohdy působivější než ty umělecké, profesionální.Moc ráda si je prohlížím a obdivuji.
Dar a talent k focení se mi nějak nedostávají, a tak se do focení raději nepouštím.
Nemohu opomenut i fotky, které dáváte pod vaše komentáře. Ráda se prostřednictvím nich podívám do míst, která neznám a asi se do nich ani nepodívám.Nebo si jejich prohlížením odpočinu, přímo se ponořím prostřednictvím nich do lůna přírody.
Proto mé poděkování patří všem, kteří mají dobré oko, fotky často hezky a vtipně okomentují a hlavně, mají chuť se s námi o ně podělit.

Díky, díky – foťte dál a nezapomeňte se s námi i v příštím roce o ně podělit...

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Nováková
Přeji všem fotografům dny takové, v nichž dokáží vystihnout ty správné momenty, kterými se později kocháme...
Hana Rypáčková
Hanko, většinou jsme začali fotit až tady , když máme možnost své výtvory ukázat. Přeji tomuto webu hodně dlouhý život.
Dana Puchalská
Protože nikdo nejsme opravdu dokonalé stvoření. Každý jsme přeci originál. A při fotografování to platí stejnou měrou. . Ráda fotím už dlouho. A mám radost, když se snímek vydaří a někdo mně i pochválí. Hezký den.
Zuzana Pivcová
Berte to tak, že je plno dalších lidí (včetně mě), kteří fotí zcela laicky a pro vlastní potěšení a většinou své fotky neukazují vůbec nikde a nikomu. Jsou jejich určitým deníkem nebo pak už památníkem. Čas od času poukážu na to, že nemá smysl mi říkat, co by se na mých fotkách dalo vylepšit, i když to je třeba myšleno naprosto pozitivně. Ale pro mě je to opravdu to házení hráchu..... Takže foťte si po svém a prohlížejte si fotky jiných zcela nezávisle na svých výtvorech. Já to tak dělám taky. Jako třeba poslouchám Hanu Hegerovou a brumlám si svým ochraptělým altem jakési pokusy o písničky.
Eva Mužíková
Hanko, milé vyznání.
Irena Mertová
Napadá mě - nenašel by se některý íčkař či íčkařka z Brna, kterého by bavilo občas dát na foto dne fotky z Brna a okolí? Je to moje rodné město a teď se tam nedostatnu - a moc ráda bych aspoň takhle nakoukla... jak jde život...
Věra Ježková
Hano, myslím, že se zbytečně podceňujete. Já jsem začala fotit až na íčku (kromě dřívějších fotek z dovolených aj.). Baví mě to, což je nejdůležitější. Naučila jsem se dívat na svět kolem sebe jinak. Profík nejsem a nemám ambice jím být. Vymýšlení názvů k fotkám je bezva zábava.