Představte se článkem. Soutěž pro nové čtenáře portálu i60
Ilustrační foto: ingimage.com

Představte se článkem. Soutěž pro nové čtenáře portálu i60

9. 1. 2019

Možná jste tady dnes poprvé. Možná sledujete magazín i60 delší dobu, ale ještě jste neměli odvahu či příležitost zapojit se aktivně do dění na tomto portálu. Každopádně oslovujeme právě vás! Zúčastněte se naší soutěže pro nováčky a vyhrajte tablet!

Pravidla soutěže:

Soutěž je určena všem čtenářům portálu i60, kteří jej dosud sledovali pasivně, tedy nevložili na portál ani jeden příspěvek. Mohou se jí tedy zúčastnit všichni čtenáři, kteří se zaregistrovali na tento portál od začátku roku 2018 nebo se nově zaregistrují (na tomto místě) a vloží na portál prostřednictvím svého profilu svůj první příspěvek, a to na jakékoli zvolené téma. (Návod, jak vkládat články a fotografie, najdete na tomto místě). Může to být příběh ze života, vzpomínka na mládí, povídka, báseň, kulinářský recept, tip na výlet, popis dovolené, ale i představení vlastní osoby, tedy vašich koníčků či práce. A může to být i fotoreportáž, tedy série snímků zachycující nějakou událost ve vašem okolí. Inspirovat se můžete příspěvky našich čtenářů, kteří se již někoik let podílejí na obsahu tohoto portálu. Články najdete v jednotlivých rubrikách.

Každý čtenář může do konce soutěže vložit až tři soutěžní příspěvky. Abychom v redakci věděli, že jde o soutěžní příspěvek, uveďte u názvu svého příspěvku slovo "soutěž", např. takto: "Vzpomínka na školní léta (soutěž)". Všechny soutěžní příspěvky pak najdete pomocí modrého štítku "Soutěž pro nováčky II." v pravém sloupci vedle článku.

Soutěž potrvá až do 28. února 2019. Po tomto termínu všechny soutěžní příspěvky vyhodnotíme a v neděli 3. března vyhlásíme vítěze s nejzajímavějšími texty. Při rozhodování o vítězi budeme především posuzovat zpracování článku, jeho poutavost a informační hodnotu pro čtenáře. Upřednostníme rovněž autorské fotografie přiložené k článku.

Autor příspěvku, který Redakční rada vyhodnotí jako nejlepší, obdrží tablet Huawei MediaPad T3! Další dva autoři s nejzajímavějšími příspěvky dostanou od redakce velkokapacitní flashdisky.

 

Cena pro vítěze:

media_3420581.jpg

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.