Představte se článkem. Soutěž pro nové čtenáře portálu i60
Ilustrační foto: ingimage.com

Představte se článkem. Soutěž pro nové čtenáře portálu i60

9. 1. 2019

Možná jste tady dnes poprvé. Možná sledujete magazín i60 delší dobu, ale ještě jste neměli odvahu či příležitost zapojit se aktivně do dění na tomto portálu. Každopádně oslovujeme právě vás! Zúčastněte se naší soutěže pro nováčky a vyhrajte tablet!

Pravidla soutěže:

Soutěž je určena všem čtenářům portálu i60, kteří jej dosud sledovali pasivně, tedy nevložili na portál ani jeden příspěvek. Mohou se jí tedy zúčastnit všichni čtenáři, kteří se zaregistrovali na tento portál od začátku roku 2018 nebo se nově zaregistrují (na tomto místě) a vloží na portál prostřednictvím svého profilu svůj první příspěvek, a to na jakékoli zvolené téma. (Návod, jak vkládat články a fotografie, najdete na tomto místě). Může to být příběh ze života, vzpomínka na mládí, povídka, báseň, kulinářský recept, tip na výlet, popis dovolené, ale i představení vlastní osoby, tedy vašich koníčků či práce. A může to být i fotoreportáž, tedy série snímků zachycující nějakou událost ve vašem okolí. Inspirovat se můžete příspěvky našich čtenářů, kteří se již někoik let podílejí na obsahu tohoto portálu. Články najdete v jednotlivých rubrikách.

Každý čtenář může do konce soutěže vložit až tři soutěžní příspěvky. Abychom v redakci věděli, že jde o soutěžní příspěvek, uveďte u názvu svého příspěvku slovo "soutěž", např. takto: "Vzpomínka na školní léta (soutěž)". Všechny soutěžní příspěvky pak najdete pomocí modrého štítku "Soutěž pro nováčky II." v pravém sloupci vedle článku.

Soutěž potrvá až do 28. února 2019. Po tomto termínu všechny soutěžní příspěvky vyhodnotíme a v neděli 3. března vyhlásíme vítěze s nejzajímavějšími texty. Při rozhodování o vítězi budeme především posuzovat zpracování článku, jeho poutavost a informační hodnotu pro čtenáře. Upřednostníme rovněž autorské fotografie přiložené k článku.

Autor příspěvku, který Redakční rada vyhodnotí jako nejlepší, obdrží tablet Huawei MediaPad T3! Další dva autoři s nejzajímavějšími příspěvky dostanou od redakce velkokapacitní flashdisky.

 

Cena pro vítěze:

media_3420581.jpg

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helena Slavíková
Dnes jsem zjistila, že jsem vyhrála flashdisk za příspěvek do soutěže pro nové čtenáře portálu i60. Mnohokrát děkuji všem, kteří resp. které reagovaly na můj příspěvek. Jsem vděčná za jejich povzbudivá slova a upřímná přání do budoucnosti. Mé díky rovněž patří redakci . Hezké dny všem.
alena hofírková
O Vašem portálu jsem se dozvěděla od kamarádky.Začala jsem portál sledovat jen pasívně.Mnohé vaše články mě ale zaujali natolik,že jsem se po čase zaregistrovala.Trošku se představím.V květnu mi bude 61 let a v červenci jdu do důchodu.V prosinci mi bohužel zemřel manžel,který zůstal v 50 letech na vozíčku a já se o něj 12 roků 24 hodin denně starala.Mám 2 děti,syna a dceru a 3 vnoučata ve věku 5,3 a 2 roky.Jsou to moje sluníčka a upřímně těším se do důchodu hlavně proto že se jim budu moci věnovat naplno,což nešlo když žil manžel.Mezi mé koníčky patří zahrada a stavění puzzle.Když mám čas přečtu si pěknou knihu.
Alena Tollarová
Pokusím se o stručnost: Váš profil - články - založit nový článek - napsat název - do velkého okna napsat text - ULOŽIT - zpět na profil a kliknout na zveřejnit. Pak už je na redakci, kdy článek vydá a uvidíte ho na úvodní stránce. Většinou je to otázka několika málo dní. Přeji úspěch!
Rostislav Mraček
Marně se snažím vložit text do soutěže pro nováčky. Poraďte.
Eva Haltufová
Dobrý den, před nedávnem jsem objevila tento portál a došla jsem k závěru, že dřív nebo později se zkusím zaregistrovat. To jsem udělala již loni, ale jen jsem pasivně přihlížela. No a díky vyhlášené soutěži jsem zašla trochu dál a zapojila se aktivně. Troufla jsem si na takovou úvahu a jsem moc zvědavá, jak bude přijata. Pokud budu přijata i já, moc děkuji. Pěkný večer všem. Eva
Dana Onderková
PŘÍBĚH O LIDSKÉ NEZODPOVĚDNOSTI, KTERÝ SE MI STAL VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH. BYLI JSME NA LÉČENÍ S MANŽELEM A JEDNOHO DNE,LEŽEL PŘED NAŠIM LÁZEŇSKÝM DOMEM, NÁDHERNÝ PEJSEK, STŘEDNÍ VELIKOSTI,BOHUŽEL NEZNÁM RASU,ALE LIDÉ ŘÍKALI, ŽE JE ZŘEJMĚ ČISTOKREVNÝ. PŘIŠLA JSEM K NĚMU, LEŽEL BEZ HNUTÍ, ZAČALA JSEM HO HLADIT A PEJSEK NEREAGOVAL. PO HODNÉ CHVILCE TROŠIČKU ZVEDL HLAVU A JÁ SE MU PODÍVALA DO OČÍ. ZASE BREČÍM. NIKDY JSEM NEVIDĚLA TAK SMUTNÁ OČIČKA A NEZÁJEM ŽÍT! BYL NAPROSTO APATICKÝ, BEZ ŽIVOTA A OŽIL NĚCO MÁLO, KDYŽ SE OTEVŘELY DVEŘE A PODÍVAL SE, JESTLI NEJDE JEHO PÁNÍČEK. USOUDILI JSME, ŽE HO NĚKDO OPUSTIL, TADY V LÁZNÍCH, JINAK KDYBY BYL ZDEJŠÍ, TAK NAJDE CESTU DOMŮ. NEVĚDĚLA JSEM, CO MÁM DĚLAT, ŠLA JSEM NA POKOJ PRO NĚJAKÉ JÍDLO, ALE PEJSEK NECHTĚL VŮBEC NIC, BYLO VIDĚT, ŽE SVŮJ ŽIVOT VZDAL. PROSILA JSEM RECEPČNÍ, AŤ ZAVOLAJÍ MĚSTSKOU POLICII, PŘECI MAJÍ NĚJAKÉ MOŽNOSTI S NÍM NĚCO UDĚLAT. PANÍ RECEPČNÍ MI ŘEKLA, ŽE JIŽ TAKOVÝ PŘÍPAD TU MĚLI A POLICIE JIM SDĚLILA, ŽE SBÍRAJÍ JEN MRŠINY. TO PŘECI NENÍ ANI MOŽNÉ??? JÁ VŠUDE ČTU, JAK POLICIE ODVÁŽÍ PEJSKY DO ÚTULKŮ. PROSTĚ NEZÁJEM. MEZITÍM SE PEJSEK POMALU ZVEDL A ODEŠEL JINAM. MOJI KAMARÁDI MI ŘÍKALI, ŽE HO VIDĚLI JIŽ RÁNO POLEHÁVAT U JINÝCH LÁZEŇSKÝCH DOMŮ. MYSLÍM SI, ŽE HO TADY NĚKDO VYHODIL A NEBO NEVZAL S PEJSKEM DO LÁZNÍ A TAK CHUDÁČEK ZŮSTAL SÁM. MÁM VÝČITKY SVĚDOMÍ, ŽE JSEM NEVĚDĚLA, CO MÁM DĚLAT A NEMOHLA MU POMOCI. OD TÉ DOBY NESPÍM A POŘÁD NA PEJSKA MYSLÍM, KDE JE A JAK TRPÍ. V NOCI TAK STRAŠNĚ PRŠELO A CO ON???? CHODÍM PO MĚSTĚ A HLEDÁM HO!!! ALE ASI JIŽ ZBYTEČNĚ A NEMŮŽU SE S TÍM VYROVNAT, CO DOKÁŽE ČLOVĚK UDĚLAT PEJSKOVI, KTERÝ HO NESKONALE MILUJE A DĚSÍ MĚ NEZÁJEM LIDÍ. TEĎ ZASE BREČÍM, JENOM O NĚM PÍŠI. BYLO VIDĚT, ŽE PEJSEK VŠECHNO JIŽ VZDAL A ČEKAL JEN NA SVÉHO PÁNA A UMÍRAL STESKEM! JSME VŮBEC JEŠTĚ LIDÉ, KDYŽ TOHLE DOKÁŽEME UDĚLAT ODDANÉMU TVOREČKOVI? ZLATÍČKO, PROMIŇ MI TO, ŽE JSEM NEUDĚLALA VÍC, ALE NEVĚDĚLA JSEM VLASTNĚ CO. ÚTULEK TU NENÍ A KDYBY SE MI NEZTRATIL Z OČÍ, TAK JSEM SE SPOJILA S OCHRÁNCI ZVÍŘAT. ODPUSŤ MI TO, ZLATÍČKO, AŤ JSI KDEKOLIV. CHCI VĚŘIT, ŽE JSI SE ZACHRÁNIL.
Dana Kolářová
Ať se nováčkům daří.
Hana Nováková
Zuzko, vysvětní omylu jsem přijala.
Zuzana Pivcová
To je omyl, obracela jsem se s výzvou k novým návštěvníkům portálu, kteří si třeba netroufnou psát, nikoliv k Vám.
Hana Nováková
Nevím Zuzko, z čeho jste usoudila, že v tom hledám jakousi mafii. Je to dosti silné slovo, natož ve spojení s mým příspěvkem. A ani jsem nijak nepocítila, že by tzv.stará garda mezi sebe nikoho nepustila. Alespoň za mě.
Zuzana Pivcová
Nemusí jít jen o soutěž, i když právě ta mnohé povzbudí, nýbrž jen o zapojení do práce, asi jako když přijdete někam na nové pracoviště. Pravda, jsou tam už ostřílení kolegové, to ale vždy neznamená, že mají patent na rozum a nejkvalitnější výstupy. A jestli máte pocit, že "stará garda" mezi sebe jen tak někoho nepustí, tak na jednu stranu je logické, že ti, kteří už se znají i třeba z osobních setkání a znají své životní problémy, drží ve většině případů při sobě. Není však nutné hledat v tom nějakou mafii, často opravdu záleží na tom, jak ten nový přijde. Zda srdečně a s ochotou se seznámit, nebo jinak. Redakce určitě nikomu zvláštní postavení nevyhrazuje. Takže, prosím, pište.
Hana Nováková
Tak jako já, tak i vy jste v určitou dobu vstupovali svým dílkem do webových stránek i60.cz. Zkusili jsme to, naše počínání bylo úspěšné a tak nadále pokračujeme. Určitě se prostřednictvím této výzvy najdou další, kteří s námi budou tvořit tento zajímavý a pestrý web. Jen bude třeba trochu shovívavosti z naší strany, protože v našem seniorském věku někdo nemá zrovna tu kuráž udělat první krok. A právě ten jejich první krok by nás všechny, tedy naše íčko, mohl posunout dál. Proto všichni, kteří tvoří tzv.do šuplíku neváhejte, i my někteří jsme na tom byli stejně. Nejsme profíci a tak i na tu celkovou tvorbu nás všech hledíme. Budeme se těšit na vaši básnickou tvorbu, povídky, články o místě, kde žijete a další. I cena pro vítěze je lákavá. Dovolím si napsat snad za všechny, že se těšíme na další nové členy do rodiny íčkařů...
Marie Ženatová
Všem nováčkům přeji hodně tvůrčího elánu - ráda si všechno pročtu...
Věra Ježková
Milí nováčci a milé novačky, ať se vám dobře píše. Vaše články si ráda přečtu.:-)
Jana Šenbergerová
Ať se daří všem, kteří se do toho pustí. Doufám, že ti, co už píší, nepřestanou, a tak bude pořád co číst. :-)
Zdenka Jírová
Všem nováčkům přeji hodně tvůrčího nadšení.
Anna Potůčková
Tak to se také budu těšit na článečky. Cena pro vítěze je luxusní !
Zuzana Pivcová
No, věřím, že kdo dal první článek před několika dny, napíše ještě další, když má 3 "pokusy". Osobně se budu těšit.
Alena Tollarová
Přeji nováčkům hodně invence při psaní článků. Jako pech beru, když někomu vyšel jeho první článek pár dnů před dnešním dnem ...
Eva Mužíková
Tak pište a pište, ráda si příběhy přečtu.
Jan Raška
Omlouvám se za chybu v datu, už je to opraveno.
Naděžda Špásová
Tak na to jsem fakt zvědavá.
Dana Puchalská
Ano i já se těším na nové autorské příspěvky.
ivana kosťunová
Omlouvám se, zároveň ještě zpracovávám mzdy, špatně jsem si přečetla Eleninu připomínku. Ten termín asi opravdu bude 3. březen, protože je to neděle, a třetí květen je úterý. Chybička se vloudila, důležitý je samotný počin, kterému osobně velmi fandím a těším se na nové autory.
ivana kosťunová
Vzhledem k tomu, že jsme na začátku roku 2019, vyhodnotila bych to, jako že soutěž je pro ty, kteří se zaregistrovali v lońském roce 2018 a nebo se stihnou zaregistrovat a poslat příspěvek do data ukončení soutěže.
Elena Valeriánová
Asi v článku řádil redakční šotek, nemá být datum vyhodnocení 3.března 2019?