Bazar. Nová služba pro naše čtenáře
Umíte ušít šaty? Nabídněte svou práci v našem novém bazaru

Bazar. Nová služba pro naše čtenáře

29. 1. 2019

Chcete prodat obraz, darovat knihy či vyměnit si sbírku známek? Chcete pronajmout chatu nebo nabídnout hlídání dětí? Hledáte opraváře pračky, sběratele mincí, brigádníka do vaší rodinné firmy nebo někoho, kdo vám poseká trávu na zahradě? Podejte si zdarma inzerát. Náš nový bazar propojí vaši nabídku s poptávkou a umožní seniorům najít kupce pro své nabízené věci nebo vyhledat možnost přivýdělku.

Jak to funguje?

Chcete-li vložit inzerát, musíte být přihlášeni na portále i60 (nebo se zaregistrovat). Poté kliknete na odkaz Vložit inzerát, vyplníte potřebné údaje, přičemž si můžete zvolit kategorii z nahraného seznamu (Věci, sbírky, pronájmy, služby), případně vložit vlastní kategorii věcí a služeb, dále nahrajete fotografii nabízené věci a kliknete na odkaz Uložit inzerát. Inzeráty s nabídkami jsou označeny zeleně, poptávané věci a služby jsou označeny růžovou barvou.

Hledáte-li určitou věc či službu, kliknete na růžové tlačítko Hledám, dále-si můžete vybrat kraj, kategorii věcí či služeb, anebo přímo vepsat do políčka Vyhledávání konkrétní věc či službu. Pokud najdete, co hledáte, pošlete prodávajícímu vzkaz. Ten se objeví ve Vzkazech na Vašem bazarovém profilu. Na váš bazarový profil se vzkazy se dostanete kliknutím na modrého panáčka v pravém horním rohu (na kraji horní fotografie).

Nový "Seniorbazar" najdete v horní záložce vedle Cestování.

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.