Fotoreportáž: A padá
Foto autorka

Fotoreportáž: A padá

4. 2. 2019

Je neděle, my jsme po obědě, vnučka si pustila v TV Déčko, na stole se kouří z kafíčka, prostě siesta. Venku od rána sněží, všechno je krásně bílé, zanechám rodinu jejich lenošení, beru do ruky foťák a konečně i já jdu ulovit nějaké ty zimní fotky, než mi to všechno opět zmizí.

Nejdu daleko, jen tak naproti kolem rybníka, ale k tomu, abych si udělala radost, nepotřebuju nachodit kilometry. Lidé jsou zalezlí v teple domovů, sníh je neporušený a krásně bílý. U rybníka narazím na velké hejno kačenek, je ticho, takže se mohu přiblížit a nerušeně fotit. Dojdu k hrázi, voda z výpusti narušuje trochu klid kolem, pokochám se bělostí sněhu a pomalu se vracím. Kačenky jsou na stejném místě, ani se nehnou a já obdivuji jejich barvy.

Je 3. února, příroda nehýří barvami, ale myslím, že to ani nevadí. Domů dorazím sice ke kolenům mokrá, ale moc spokojená a dalo by se říct, že i blažená.

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.