Malé setkání v Otrokovicích
Foto: autorka

Malé setkání v Otrokovicích

8. 2. 2019

Nedávno jsem jela do Otrokovic a potom busem do Zlína na speciální oční kliniku. Už tenkrát mne napadlo, že by zde nebylo marné setkání. Nadhodila jsem to na chatu a doufala, že je na ičku někdo, kdo to v Otrokovicích nebo ve Zlíně zná, mohl nás provést a potom bychom se posadili na kávičku. Nikdo se mi konkrétně neozval, ale o mini setkání bych měla zájem. 12.2. pojedu opět na kontrolu, a proto jsem toto datum vybrala. Budu tam už v 8 hodin ráno. Protože nevím, jak dlouho bude kontrola trvat, a ze Zlína se musím dostat zpět do Otrokovic, rozhodla jsem se pro 11 hodinu. Jestliže bych byla po kontrole dříve, podívala bych se na restauraci, kde bychom se mohli posadit, dát si kávu a případně i něco pojíst. 

Prosím, napište mi, zde kdo má zájem a dorazil by na setkání. Bohužel nebude to s prohlídkou města. Těším se, že se aspoň s některými uvidím.  

Poznačte si, jedná se o úterý 12.2. v 11 hodin na nádraží v Otrokovicích. Prohlédla jsem si mapu a našla poblíž nádraží restaurace, kde bychom si mohli posezení udělat.

Těším se na všechny, kteří dorazí.

 

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Křapová
Danko, já to plánovala, ale bohužel, nevyjde to. Třeba někdy jindy
Olga Štolbová
Otrokovice neznám a ráda bych. Až budeš, Danko, zmrzlinovat, a bude teplo, třeba se tam s někým vydáme a večer pokecáme. ♥
Jaroslava Handlová
Danko, ráda bych Tě viděla, i všechny ostatní. Ale 12. 2. už mám jiné pravidelné setkání. Dobře se bavte.
Jana Šenbergerová
Danko, ať srazík dopadne stejně dobře jako kontrola na očním. Vzpomenu si na vás a budu se těšit na fotodokumentaci. :-)
Dagmar Bartušková
Užijte si to! :-)
Soňa Prachfeldová
Přeji pěkný pokec děvčata
Hana Rypáčková
Ať se vydaří..
Zuzana Pivcová
Já jsem tak ostudná, že ani dobře nevím, kudy bych tam jela. Ale tento čas tak jako tak nepřipadá v úvahu. Doufám, že cesta 30. 4. naopak do Prahy pro všechny pozvané bude dobrá. :-D
Eliška Murasová
Danko, měla jsem v plánu, ale nemohu. Užijte si to!
Anna Čípová
Danko, pokud nebudu hlídací, tak ráda přijedu. Zavolám v pondělí.
Dana Puchalská
Krásné a veselé setkání přeju i já.
Dana Kolářová
Únor nedám, ale přeji vám hezké setkání.
Naděžda Špásová
Tak si to užijte, zdravím Otrokovice. :-)
Danuše Onderková
Jarmilko, potvrďte mi přátelství a můžeme se domluvit a upřesnit program.díky
Danuše Onderková
Jarmilo, jedu na soukromou kliniku na Slovenské ul. V Otrokovicích jsem dala sraz, tak uvidíme kolik lidiček se přihlásí a v kolik dorazí. Já budu v Otrokovicích v 8 hodin.
Jarmila Nedvídková
Dobrý den, bydlím v Otrokovicích. Na chat moc nechodím, tak jsem vaši výzvu neviděla. Poznačila jsem si datum a čas a pokusím se čekat na nádraží. Mám to kousek od něho. Mohu s vámi jet i do Zlína a zpět. Jen upřesněte vlak, kterým přijedete. Předpokládám, že jedete na oční kliniku Gemini. Tam jsem ještě nebyla. Znám oční kliniku v nemocnici.
Danuše Onderková
Pokud vám vyhovuje jiná hodina, napište, ale snažila jsem se tak, abychom mohli pokecat a jet v pohodě zpět do svých domovů. Díky všem kteří dorazí.