Moje energie: Soutěž o tablet s DIGI TV
Jak dobíjíte svou energii vy? Ilustrační foto: ingimage.com

Moje energie: Soutěž o tablet s DIGI TV

19. 2. 2019

Do konce zimy ještě zbývají čtyři týdny, už nyní se ale začínají v médiích objevovat první "zaručené" recepty, jak přemoci jarní únavu. Jak je to u vás? Také vám na konci zimy dochází "šťáva"? Jak bojujete s jarní únavou? Máte svůj vlastní způsob, jak čerpáte energii? "Moje energie" je název nové soutěže, jejímiž partnery jsou společnosti LAMA energy a DIGI TV. Vítěz soutěže získá tablet s internetovou televizí.

Pravidla soutěže

Soutěže se mohou zčastnit všichni registrovaní čtenáři portálu i60 (zaregistrovat se můžete zde), kteří prostřednictvím svého profilu vloží na portál článek na téma "Moje energie".

Co vám dodává energii? Jsou to procházky přírodou, práce na zahradě, hry s vnoučaty, cvičení jógy, setkávání s přáteli, návštěva divadla, anebo nějaká ozdravná kúra z bylin? Napište svůj "recept", jak dobíjíte svou energii, a zkuste vyhrát některou z cen. Každý čtenář může do soutěže vyslat dva soutěžní příspěvky, které budou opatřeny fotografií (mohou to být snímky autorů příspěvků, ale třeba i ilustrační fotografie z fotobanky Pixabay.com). Do titulku vždy uveďte název soutěže, například takto: "Moje energie: každé ráno s činkou."

Redakce společně se zástupci partnerských společností bude posuzovat nejen originální obsah příspěvků, ale i formu jejich zpracování.

Soutěž začíná dnešním dnem a potrvá do pátku 29. března 2019, a to 18 hodin. Vítězné příspěvky vyhlásíme v neděli 31. března ve večerních hodinách. Vítěz soutěže získá nový tablet s nahranou aplikací, díky které bude moci po dobu šesti měsíců sledovat zdarma internetovou televizi DIGI TV. Na tři další vybrané soutěžící čekají přírodní produkty plné energie.

 

710x100.png

 

680×140.gif

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.9 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Váš profil - články - založit nový článek - do rámečku napíšete text - úvodní foto nahrajete ze svého PC - uložit - zveřejnit. Další fotky se připojí přes Váš profil - fotky - hromadné nahrávání - objeví se název článku - vyberete fotky z PC -nahrát - uploudovat. Zpět na články - upravit - zkontrolovat nahrané fotky a nezapomenout kliknout na zveřejnit.
Viera Vosmíková
Dobrý den. Prosím o informaci kam mám poslat soutěžní příspěvek do "Moje energie"? Děkuji.
Viera Vosmíková
Moje energie: čerpám ji predevším z červené řepy, která dodá organizmu všechno co organizmu chybí, z kyselého zelí, citrónů a šťávy z květu bezu kterou si udělám na jaře a celou zimu přidávam do čaje, šťáva vydrží celou zimu. Léta nepoznám co je chřipka a jiné virové onemocnění.
Lenka Švábová
Dobrý den. Kam poslat soutěžní příspěvek do "Moje energie"?
Dana Štronerová
Jak mám prosím nahrát foto? Já na to zatím nepřišla. Děkuji Dana
Jitka Hašková
Špatný sed pro meditaci na obrázku. Takhle si jenom zničíte záda.poloha je nestabilní, kolena musí být na zemi, pokud to nejde lehce,dejte si pod zadek polštář, třeba hodně vysoký,nebo si sedněte na židli.
Marcela Školová
Už jsem na to přišla...
Marcela Školová
Kam máme příspěvky poslat?
Věra Ježková
Prima. Budu ráda, když se dozvím nějakou užitečnou radu. Každé ráno s činkou to není. :-)