Fotoreportáž: Odpoledne na golfu
Foto: autorka

Fotoreportáž: Odpoledne na golfu

27. 2. 2019

Je úterý odpoledne, venku probleskuje slunce, teplota se blíží té jarní a je čas psí procházky. Rozhodujeme se, že se podíváme k místnímu letišti, aby se pejsci proběhli. Ale ouha, když jsme dojeli na místo, málem jsme skončili na ústecké skládce. Ani jsem netušila, že je tak velká a hlavně páchnoucí. Takže nezbylo nic jiného, než dojet ke golfovému areálu, který je naštěstí opodál, a projít se tam. Mezitím se ale zatáhlo.

A udělali jsme dobře. Cestou jsme narazili na dvě paní a k mému velkému překvapení se ke mně jedna z nich hlásila. Vyklubala se z toho sousedka, která kdysi bydlela u nás na sídlišti, tak jsme se daly do řeči a k nevoli našich psů jsme povídaly a povídaly. Měly s sebou také dvě fenky, které byly opravdu kouzelné.

No, abych vás neunudila hloupým tlacháním, můžu vám říct jedno. Vůbec jsem si nemyslela, že barvy v únoru budou tak hezké. Nikde nikdo, jen jeden odvážlivec tam běhal s golfovým vakem, já běhala z místa na místo s foťákem a tentokrát  mám z fotek docela radost.

Zvu vás na malou procházku, golfové hole nechte doma a vychutnejte si jedno únorové odpoledne.

Hodnocení:
(4.7 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Naďo, článek akorát, řekl vše, co měl. Fotky pěkné, vidím kus greenu, ale golfové hole nechám ještě pár dní odpočívat. Počkám, až slunce pěkně vykoukne.
Eva Mužíková
No vida Nadičko, jen jsi si dovolila říci názor na článek a už máš u Tvých nové komentáře .Musíš se taky vyfotit u nějaké sochy s kloboukem na hlavě, aby jsi zaujala.
Eva Krausová
Snímky mne zaujaly jen některé, ostatní mi přijdou, jakoby byly focené kdeko-li v republice, dost anonymní. -:(
Alena Vávrová
Taky jsem vždy šťastná jak blecha, když se dostanu někam dál, než za humna a pofotím si. Přeju dobré světlo, Naďo.
Hana Rypáčková
Eleno, bacha ať ti neztmavne úplně. Naďo, je hezké předjaří a brzy budou i barvičky...Pejskové asi šťastní...
Elena Valeriánová
Přiznám se, že jsem si myslela, ze to budou fotky z golfového hřiště. Ale já vlastně nemohu vůbec žádné fotky hodnotit, na mém tabletu jsou fotky všechny tmavě až běda.
Soňa Prachfeldová
Když venku svítí sluníčko, je dobré všeho nechat a ven spěchat . Do přírody, s pejsky, s fotákem. Dobře jsi Naděnko učinila :-)
Lenka Hudečková
Nadi, krásné počasí, prima setkání, pejsci, co víc si člověk může přát? Díky za hezké povídání a pěkné fotky :-)
Eva Mužíková
Obloha, pejsci, křoví a tráva.. tak to jsi se proběhla. Na Tvé fotky a články se vždy ráda podívám.
Jana Šenbergerová
A ta obloha!
Zuzana Pivcová
Zeleně tu zatím moc není, ale jaro je už cítit ve vzduchu. A abych řekla pravdu, nejvíc se mi líbí vaši dva psi. :-D
Olga Štolbová
Ahoj Naďo, moc děkuji a tleskám. Bože, holka, jak já ti závidím, zatím se belhám mezi postelí a křeslem, určitě už bude brzy líp. ♥ Fotky a místa nej, nej… *******
Dana Puchalská
Krásné fotky Nad'o.