Elegantní řešení DVB-T2: zkuste Chytrou anténu
Ilustrační foto: ingimage.com

Elegantní řešení DVB-T2: zkuste Chytrou anténu

11. 3. 2019

Vypnutí pozemního vysílání ve standardu DVB-T se blíží. Po přechodu na DVB-T2 řada domácností se staršími televizory televizi přes anténu nenaladí. Buď si budou muset pořídit set-top box, případně nový model televizoru podporující DVB-T2. Absolutní novinkou na trhu je ještě jedno elegantnější řešení: Chytrá anténa.

Nový produkt představil český televizní operátor DIGI TV. Problém s DVB-T2 a případnými dalšími změnami pozemního vysílání vyřeší jednou pro vždy. Televizní signál doručí Chytrá anténa zákazníkům prostřednictvím internetu. Přesně podle hesla, které DIGI TV razí: „Televizní anténou budoucnosti je internet.“

Příjem signálu přes síť přináší řadu výhod: televizi přes internet můžete sledovat až na čtyřech zařízeních současně. Kromě klasické televize též na počítači, tabletu či chytrém telefonu. Skutečnou revoluci ale představuje sedmidenní archiv vysílání. Získáte díky němu svobodu, na film se můžete podívat, kdy chcete, ne, když je napsaný v televizním programu.

Seriálový večer bez reklam

Pořad si na Chytré anténě můžete prostřednictvím ovladače vyhledat v programovém průvodci, nebo si jej vyhledat pomocí zadání prvních tří jmen v názvu. V případě seriálů se vám zobrazí všechny epizody, které se vysílaly v uplynulém týdnu a můžete si tak dát například při ošklivém počasí seriálový večer.

Když nesledujete pořad v reálném čase, můžete si jej navíc kdykoli zastavit, přeskočit reklamy, pustit si vybranou pasáž znovu. Možností je celá řada.

„Zejména sedmidenní archiv vysílání, který televizní diváky osvobozuje od závislosti na televizním programu, znamená pro velký kvalitativní posun. Zároveň diváci získají oproti terestrické televizi řádově dvojnásobný počet televizních kanálů,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.

Pestrá nabídka pro všechny

Mezi sedmdesáti kanály dostupnými v nabídce Chytré antény najdete všechny stanice České televize, skupin Nova, Prima i Barrandov, většina je v HD rozlišení. Nechybí Televize Seznam, nabídku filmových kanálů rozšiřuje FilmBox, děti se mohou těšit na DUCK TV a TUTY HD.

Sportovní fanoušci uvidí kromě stanice ČT Sport též Arena Sport 1, Arena Sport 2 a na půl roku v akci též DIGI Sport 2 HD nabízející ten nejlepší světový fotbal z nabídky DIGI TV. Díky Chytré anténě také naladí diváci devět hudebních kanálů, šest regionálních programů i erotickou stanici Dorcel TV. V nabídce nechybějí slovenské, německé a polské stanice.

Za cenu 100 Kč za měsíc si mohou Chytrou anténu objednat zájemci za předpokladu, že podepíší závazek na dva roky. Další výhodou je, že televizi přes Chytrou anténu můžete sledovat i na cestách, kdekoli v České republice i v zemích Evropské unie. Filmoví fanoušci si mohou k Chytré anténě objednat filmotéku HBO GO PLUS za 129 Kč měsíčně. Více informací o produktu včetně aktuální programové nabídky je k dispozici na internetové stránce chytra-antena.cz.

 

DIG_680x140_stat.jpg

televize
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.