Fotoreportáž: Podvečerní hrátky
Foto autorka

Fotoreportáž: Podvečerní hrátky

11. 3. 2019

Ve čtvrtek  7.3. jsem se kolem šesté hodiny náhodou koukla z okna a zrovna zapadlo slunce. Obloha vypadala, jako kdyby ji někdo zapálil. Tudíž jsem nelenila, popadla foťák a snažila se vyfotit, co se dalo. No, a v neděli 10.3., když celý den lilo jako z konve, se v podvečer najednou nebe rozjasnilo, mraky se roztrhaly a letěly po nebi jako s větrem o závod. Opět jsem se snažila  fotit,  jak nejrychleji to šlo.

Čtvrteční obloha se barvila do žlutočervené, zatímco nedělní nebe se zbarvilo do azurové a přecházelo do tmavě modré až šedé. No, a dnes je pondělí odpoledne, venku sněží, fouká a psa by nevyhnal. Než jsem to dopsala, je vidět modré nebe, no není to na hlavu?

Vše je foceno z balkónu ve čtvrtém patře paneláku, ale obloha není nikdy stejná, ať jste kdekoliv, tak to snad nikomu vadit nebude.

Hodnocení:
(4.6 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Krausová
Nebe raději pozoruji v přírodě. Pokud je čímsi zajímavé, obrazce z mraků, které mi cosi připomínají, barva, má-li krásnou modrou, či červánky a jsou-li vidět i vrcholky stromů se šiškami, pak to nemá chybu. Ale ještě více mne přitahuje noční obloha s hvězdami. Pohled z paneláku na téměř stejné snímky mne neoslovuje. Autorku ano, a to je cílem fotografa, udělat radost sobě a v lepším případě i druhým.
Alena Vávrová
Paráda, škoda, že nemám takový výhled přímo z domova. Mraky, západo i východovky, to je taky moje parketa.
Jana Šenbergerová
Zrovna dnes jsem přemýšlela, jestli už na FD bylo téma Mraky. A ono je tady! Mraky miluji.
Elena Valeriánová
Tak takové výhledy z našich oken neuvidím. Mraky jsou fascinující. Ráda je fotim, ale někdy je jen sleduji, jak letí po obloze a mění světlo i tvar. Děkuji.
Zuzana Pivcová
V článku bylo "dnes, v pondělí odpoledne", tak jsem článek zařadila jako aktuální ještě navečer, aby mohl každý srovnat počasí u Nadi a u sebe doma. :-D Já jsem např. zažila něco jako krupobití.
Marie Seitlová
Krásné vyfocené mraky, také je ráda sleduji, jsou vždy jiné a zajímavé.
Soňa Prachfeldová
Naděnko hezké ,také ráda hledím do oblak a fotím, jsou to fascinující pohledy.
Blanka Macháčková
Ty a mraky jste kouzelníci. Moc hezké a někdy až hororové.
Marie Novotná
Parádní foto.
Lenka Hudečková
I my rádi sledujeme oblohu, především západy slunce, ale jsme moc nízko a před námi jsou rodinné domky, tak to moc nejde fotit. Krásné fotky máš, Nadi, sem tam vypadají strašidelně :-)
Dana Puchalská
P a r á d a.... Děkuju.
Hana Rypáčková
Moc hezká podívaná..
Jitka Hašková
Také mám podobné pohledy ze své lodžie.
Eva Mužíková
Krásné i hrůzné zároveň. Kdybys letěla letadlem, určitě bys Ty, milovnice mraků, nezahálela. Ale smí se vůbec při letu fotit??
Anna Potůčková
Také ráda sleduji mráčky, mraky, oblaky a obláčky - malíř by to nenamaloval, jak to dokáže mistr PŘÍRODA. Krásné fotečky!
Helena Votíková
Nebe čaruje, a ty jsi pohotový fotograf. Pěkné.