Fotoreportáž z výletu do bledulového háje a do Roudnice
FOTO: autorka

Fotoreportáž z výletu do bledulového háje a do Roudnice

22. 3. 2019

Vypravily jsme se v pondělí s Věrou za Alenou do Roudnice, Její manžel nás dovezl do bledulového háje, potom jsem brouzdaly Roudnicí, zašly na oběd, a přestože bylo pondělí, tak jsme se dostaly do zámku, alespoň na nádvoří.

Původně jsem nechtěla psát článek, ale protože jsem zjistila, že poznámky, které jsem napsala k fotkám, jsou lépe vidět, když je galerie u článku, tak alespoň pár slov. Jinak čtěte poznámky u fotek. Byl to vynikající výlet díky Aleně a jejímu manželovi. Určitě si ho zopakujeme jiný den než v pondělí, abychom mohly do galerie a zámku na prohlídku.

 

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - desátý týden <p>Vědomostní kvíz tohoto týdne začneme netradičně zostra. Kvízové otázky na dnešní den jsme připravili společně s Českou bankovní asociací a vy máte možnost prokázat, jak zvládáte finanční gramotnost a také, jak pozorně jste četli <a href="/clanek/detail/27571/jak-na-penize-s-ceskou-bankovni-asociaci-pri-sjednavani-pujcky-budte-opatrni-cesta-do-dluhove-pasti-muze-byt-rychla-jako-jizda-na-horske-draze" target="_blank">článek o dluhové pasti</a>, ve kterém se také skrývá většina odpovědí. (Od zítřka pojede kvíz zase v tradičním režimu).</p>