Rozluštění hádanky
Foto: autorka

Rozluštění hádanky

28. 4. 2019

Očekávala jsem, že účastníci srazu íčka, pokud místo navštívili, tak ho poznají. Pro  skoromístní to určitě problém nebyl, výhledy ze Svatého Kopečka u Olomouce jsou nezapomenutelné, i když viditelnost málokdy odhalí celou krásu města pod ním. Zespodu jsem nemohla přijít na to, co to tam vidím. Buď byli hoši za školou, nebo se právě vraceli ze školy a takhle se uvelebili před vstupem do baziliky Navštívení Panny Marie. Kolem chodili turisté a uvnitř se pracovalo, ale oni to "měli na háku" a klidně si tam "vegetili".

Hodnocení:
(4.8 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Červenka
Olomouc jsem poznala, ale nemohla jsem se přihlásit, umoudřilo se to až včera večer a to už jsem na Svatý Kopeček už zapomněla
Jana Šenbergerová
Těší mě, že jste přidali komentář. I mě vždycky potěší, když něco poznám a ráda se podívám aspoň na fotkách tam, kde to neznám. Přeji všem hezký den, i těm, kteří nakoukli, ale nekomentovali. :-)
Lenka Hudečková
JANI, tam jsem nikdy nebyla, proto jsem nepoznala :-)
Elena Valeriánová
Jani, já jsem místo poznala - pro ten výhled - jen jsem se nemohla přihlásit :-)
Zuzana Pivcová
V Olomouci jsme byli ještě s kolegy z mé dřívější práce ve Vojenském správním archivu, to bylo vše. Lituji, že tak krásné město neznám.
Jitka Hašková
Olomouc mě napadla, ale zdálo se mi to moc jednoduchá odpověď. Tak jsem si myslela na jiné město.
Naděžda Špásová
Tak jsem to neuhádla.
Marie Seitlová
Jani, to byla super hádanka. Já to místo velmi dobře znám, je to má srdeční záležitost, měla jsem tu babičku a u ní trávila hodně času. V basilice jsem se vdávala, ženil se tu můj syn, měli jsme tu křtiny, pohřby. I ičko už tu bylo a zavedla jsem je k domu, kam jezdil Jiří Wolker. A ty výhledy jsou opravdu nezapomenuté, Olomouc je jako na dlani. Díky za krásnou úvodní fotku.
Dana Puchalská
Tak tam jsem v životě nebyla.
Hana Nováková
Nikdy jsem zde nebyla, proto jsem čekala na odtajnění. Podle fotek ta je jistě krásně díky za přiblížení
Jitka Caklová
Jano, máš pravdu, ten pohled od baziliky je opravdu nezapomenutelný a hádanka se Ti povedla :-) My jsme měli štěstí, v bazilice nikdo nepracoval a Majka zajistila průvodkyni s výkladem historie. Díky, život je stále o poznávání ♥