Žena jako inspirace: Vanessa Redgrave
Vanessa Redgrave. FOTO: pinterest.com

Žena jako inspirace: Vanessa Redgrave

5. 5. 2019

Je jiná, než úspěšné filmové hvězdy bývají. Letos se dožila osmdesáti dvou let. Zestárla přirozeně, řeči o plastických operacích a vráskách jsou jí k smíchu a mnohem více než otázky týkající se stárnutí ji zajímá stav současného světa.

Vanessa pochází ze staré divadelnické rodiny, která byla známá už v devatenáctém století. Ona se však stala z celého rodu herců nejúspěšnější, má Oscara, Zlatý Globus, Řád zlatého lva za celoživotní dílo a další významné ceny. V

ěnovala se divadlu i filmu, dostávala především velké charakterní role. Jedním z jejích životních partnerů byl známý herec Franco Nero, se kterým má syna. Vanessa nikdy nepatřila mezi prvoplánové krasavice, typy, kterým se ve filmovém průmyslu říkávalo sexbomby.

Její krása byla rafinovaná, mnohdy spíše skrytá. A právě v jejím případě se potvrzuje to, co se o těchto typech žen říká. A sice, že se jim stárne lépe než krasavicím, kterým svět ležel u nohou a byly zvyklé vzbuzovat obdiv. Vanessa má sice vrásky, ale zároveň styl energické mladistvě působící ženy, kterou nelze přehlédnout. Na veřejnosti je ji vidět často, protože se i přes svůj pokročilý věk velmi zajímá o věci veřejné a často se k nim vyjadřuje.

Tak tady je ukázka toho, že i filmová hvězda může zestárnout s noblesou a že není důvod bát se viditelných vrásek.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu