Sladěné páry. Ne, není to zbytečnost
Ilustrační foto: pinterest.com

Sladěné páry. Ne, není to zbytečnost

21. 5. 2019

Když si muž a žena vyrazí společně, mělo by jim to spolu ladit. To, že patří k sobě, by mělo být patrné nejen z toho, jak se k sobě chovají, ale také z toho, jak vypadají, co mají oblečené. Jistě, někteří lidé řeknou: Jsou to jen hadry, ty nejsou podstatné. Podstatné nejsou, jen hodně vypovídají.

Žena má krásné elegantní květované šaty, malou kabelku a boty na podpatku. Je vidět, že si pečlivě upravila vlasy, je nalíčená. Vedle ní jde muž, který má tričko s nápisem, kraťasy zvané kapsáče a tenisky, které už mají dost za sebou. Takový obrázek je v ulicích vidět poměrně často. Bývá častý i v přímořských letoviscích.

A podobných nesourodých variant může být mnoho. Například muž v kalhotách, košili a v saku a jeho žena v podobě nestárnoucí hipísačky v batikovaných rozevlátých šatech. Nebo každý z páru je tak pestře oblečený, že když sedí vedle sebe, člověka až bolí oči z těch barev, vzorů, reklamních nápisů.

A pak se stane, že potkáme pár, který k sobě na první pohled ladí. Není ničím nápadný, výjimečný, prostě jim to spolu sluší. Muž v klasických tmavých džínách, lněné světlé košili, v hnědých mokasínách. Vedle něj žena v plátěných béžových kalhotách, bílé košili a zlatých teniskách. Je jedno, jestli je jim třicet nebo sedmdesát, v takovém stylu a v takové sladěnosti prostě vypadají dobře. Pro někoho je to zbytečnost, pro někoho příjemná hra na to, jak dát světu najevo: my k sobě patříme, rozumíme si, máme stejný vkus.

Tak tady je malá ukázka, jak různě mohou páry vypadat.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

26%

Ještě nevím

19%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

30%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

26%