Co to asi je?  Odhalení fotohádanky
Foto autorka

Co to asi je? Odhalení fotohádanky

23. 5. 2019

Přátelé,

vy, kteří jste ve středu přemýšleli, jste měli fakt perfektní odpovědi.

A tady je odpověď. Je to lícová strana návodu k reproduktoru LG. Vyhledala jsem, že to má být moderní umění. Open Your Eyes. 

Fotografie reproduktoru i rubové strany jsou dole pod článkem.

Díky všem a slibuji, že příště dám do fotohádanek nějakou menší "ptákovinu" . 

Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
To bych nepoznala ani náhodou.
Hana Rypáčková
Všimla jsem si, že hit u dětí je, koupit si sadu zdobítek na dorty či perníčky a stříkat to po sobě, v parku jak se netrefí ,tak zůstávají všude na cestách takovéto barevné jakoby nitky. bylo mi to divné..Pak mne jedno dítě poučilo a ukázalo..
Jiřina Votavová
Nějak mi uniká logika této fotohádanky a její odhalení bych formulovala asi takto: Umělec JonOne vytvořil graffiti, jeho část použila firma LG jako design na svůj výrobek - reproduktor a na druhou stranu návodu k reproduktoru vytiskla graffiti celé. A Open Your Eyes je album britské rockové skupiny. ☺
Zuzana Pivcová
Tohle jsem si neměla z čeho vyvodit, protože nic takového nemám ani jsem nikdy neviděla.
Naděžda Špásová
No návod k reproduktoru mě teda nenapadl, i když jsem měla fakt oči otevřené. Klidně ty ptákoviny dávej dál, aspoň je sranda. :-) :-)
Věra Ježková
Tak jsem byla nejblíže. Danko, omlouvám se, ale na tyhle ptákoviny nejsem. :-)
ivana kosťunová
Myslím, že kdo hádal grafitti, byl nejblíže.
Libor Farský
Super !
Zdenka Soukupová
Tak tohle by mě s mým technickým "talentem" nikdy nenapadlo. Dano, prima! Těším se na další záhadu.
Dana Puchalská
Jani. Slibuji. Menší ptákovinu vymýšlet nebudu. :-) :-)
Jana Šenbergerová
Dano, menší NE! Byla by menší zábava. Jiřino, dobré doplnění. Oběma děkuji.
Jitka Hašková
To byla dobrá ptákovina. Člověk mohl pustit svoji fantazii představovat si co chtěl. Já jsem to brala jako možnost k pobavení.
Jiřina Votavová
Našla jsem si ještě, že LG spolupracovalo s umělcem JonOne k vytvoření těchto unikátních reproduktorů. Autor spolupracoval s mnoha firmami, které použily jeho umění. JonOne (narozený jako John Andrew Perello), se narodil v New Yorku, v Harlemu. Jeho rodiče byli z Dominikánské republiky. V Harlemu vyrůstal, jeho úvod do pouličního umění začal v raném věku, když viděl graffiti a značky na vozech metra a městských hradbách.