Svíčka je společník pro teplé večery
Ilustrační foto: ingimage.com a pinterest.com

Svíčka je společník pro teplé večery

31. 5. 2019

Svíčku si mnoho lidí spojuje s zimou, s obdobím, kdy je brzy tma. Jenže stejně tak může zpříjemnit život při teplých letních večerech. Neměla by chybět při popíjení, pojídání a povídání, ať už v páru nebo s přáteli nebo s rodinou. Stejně tak může být příjemným společníkem lidem, kteří tráví večery sami.

Variant svíček je nyní v obchodech nepřeberné množství, od těch nejlevnějších po luxusní designové kousky za několik set korun. Jak už to bývá, mnohdy se dá udělat nejzajímavější dekorace ze svíček úplně obyčejných, takzvaných čajových.

Svíčky jsou jednou z věcí, u kterých se ukáže, zda má člověk vkus, vtip, odvahu. Kdo má chuť aranžovat je na neobvyklá místa a vybrat ty zajímavé, je zpravidla svými blízkými či návštěvou oceněn: ty jo, to je krása, koho by to napadlo dát obyčejnou svíčku do obyčejné sklenice od okurek a podívejte, jak to skvěle vypadá.

Tak jestliže někdo chce překvapit návštěvu nebo si prostě zpříjemnit své prostředí sám pro sebe, může se tady podívat, co vše si je možné pod výrazem svíčka v létě představit.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA