Svíčka je společník pro teplé večery
Ilustrační foto: ingimage.com a pinterest.com

Svíčka je společník pro teplé večery

31. 5. 2019

Svíčku si mnoho lidí spojuje s zimou, s obdobím, kdy je brzy tma. Jenže stejně tak může zpříjemnit život při teplých letních večerech. Neměla by chybět při popíjení, pojídání a povídání, ať už v páru nebo s přáteli nebo s rodinou. Stejně tak může být příjemným společníkem lidem, kteří tráví večery sami.

Variant svíček je nyní v obchodech nepřeberné množství, od těch nejlevnějších po luxusní designové kousky za několik set korun. Jak už to bývá, mnohdy se dá udělat nejzajímavější dekorace ze svíček úplně obyčejných, takzvaných čajových.

Svíčky jsou jednou z věcí, u kterých se ukáže, zda má člověk vkus, vtip, odvahu. Kdo má chuť aranžovat je na neobvyklá místa a vybrat ty zajímavé, je zpravidla svými blízkými či návštěvou oceněn: ty jo, to je krása, koho by to napadlo dát obyčejnou svíčku do obyčejné sklenice od okurek a podívejte, jak to skvěle vypadá.

Tak jestliže někdo chce překvapit návštěvu nebo si prostě zpříjemnit své prostředí sám pro sebe, může se tady podívat, co vše si je možné pod výrazem svíčka v létě představit.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vlaďka Kutá
Mc hezké fotky- a ty svíčky v kamenech- super nápad. Budu muset říct manželovi, jestli by něco takového dokázal vyrobit.
Zdenka Hillová
Svíčky mám ráda živé světlo je prostě teplo domova
Karel Boháček
Neznám nikoho, koho by neoslovila atmosféra zapálené svíčky. Já jsem paškálista.
Věra Ježková
Radostně se hlásím mezi „svíčkové báby“ a děkuji za fotky.
Daniela Řeřichová
Jsem také "svíčková bába", živé světlo je magické. Některé z inspirací ve fotogalerii mám doma i na zahradě.
Dana Puchalská
Svíčky mám ráda po celý rok. Fotogalerie je moc hezká.