O odhalování
Ilustrační foto: ingimage.com

O odhalování

5. 6. 2019

Určitě jste to už zaregistroval.  Letošní pozdní  jaro je sice trochu cudné a ne a ne spustit lavinu veder, na kterou jsme si v tomto čase během posledních let už téměř zvykli, ale stejně je to tu.

Prameny inspirace tryskají nejen z duší umělců, ale pomalu se vlévají do žil každého tvora, muže nevyjímaje. Právě u nich lze zaznamenat příznaky zvýšené pohybové aktivity. Pánové ve věku jinochů i starců zpočátku zatěžují zejména krční svaly, což je nepochybně velmi prospěšné. Pohyb hlavy otočením za pravým či levým ramenem v rychlém sledu je úměrný počtu zkrácených sukýnek a prodloužených nohou v balerínkách, byť často uvězněných do džín. Naštěstí jsou v módě „skinny“, což vyjadřuje přiléhavost k tělu natolik těsnou, že od pasu dolů evokují požadovanou druhou kůži. A pokud jejich nositelka disponuje postavičkou „mňam mňam“, pak je vskutku na co se dívat a za čím se ohlížet.

Pro dámy všech věkových kategorií to pak obvykle přináší silnější vůli k těmto pohybům pány donutit. Myslím ke zmíněným pohybům hlavy samozřejmě… Postupné odhalování vyžaduje u ženské populace systematičtější a důkladnější údržbu, takže se dostáváme do začarovaného kruhu, který oběma zúčastněným stranám přináší samá pozitiva. Jednoduše řečeno, dochází tak ke spojení příjemného s užitečným, což je mé oblíbené životní krédo.

Malý háček je ve způsobu, jak tuto teorii uvést do praxe. Připouštím, že je velmi obtížné diskutovat na toto téma s odborníky přes fyzickou krásu, pro které je aktivní pohyb součástí života, a když už uznají za vhodné něco sníst, tak sáhnou po bílém jogurtu. Jednoho takového znám osobně – a vy určitě také. Je to věhlasný plastický chirurg, doc. Jan Měšťák. Muž nesmírně asketický a tak všestranně akční, že výčtem jeho dovedností nechci ostatní pány zahanbovat…. Ale jak k tomu přijdou právě zcela běžní smrtelníci, kteří z široké nabídky zeleniny považují za nejmenší zlo dušené zelí ke kachně s knedlíkem?  A jak mají svou situaci zvládnout dámy, pro které se v jejich velikosti slušivý obleček na zumbu prostě nevyrábí???

Ze všech médií se na nás hrnou diety, rady a doporučení, jak vypadat co nejlépe v plavkách. Do léta už moc času nezbývá a někdy může změna vizáže či postavy výrazně ovlivnit leckterý vztah. A to i v našem íčkařském věku. Já vím, některý posílí, jiný zničí…

A tak mě napadá, kterápak asi potravina má na prostřeném stole dvou lidí naší generace největší sílu…

Myslíte, že je to snad bílý jogurt?

Hezké vztahy se vším, co máme a ne s tím, co chceme, vám přeje

Hodnocení:
(5.3 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Z toho, co kolem sebe někdy vidím, jsem přinejmenším udivena. Sama jsem odhalovací nikdy nebyla. Partner svůj vztah ke mně nezměnil, ani když jsem v posledních dvou letech před důchodem ze stresu přibrala. Nadbytečná kila jsem pak shodila hlavně kvůli sobě.
Alena Tollarová
Na nás na záhonech zpod zelených listů vykoukly první červené sladké jahůdky. Domů na stůl jsme je jaksi nedonesli :)
Jana Šenbergerová
U nás je léto v plném proudu, kdekdo už se odhalil. Na našem stole ráno vede ovoce, v poledne ledový salát a večer ředkvičky. A začínají se prosazovat jahody a meloun. Ať vám letošní jaro a léto dobře chutná. :-)
Danka Rotyková
Já kolem sebe vidím zatím docela málo odhalených dívek a žen. Asi to teprve přijde. Ale pokud si vyrazím do obchodního centra, tam už je na co koukat.
Dana Puchalská
Ano paní Hano. A někdy je to víc než úsměvné. U nás jsou na ulici lavičky obsazené hlavně pány v nejlepších letech, co vypadají jako porotci na volbě Miss čehokoliv. I já Vám přeji pěkné letní dny.
Karel Boháček
Hani, vedra okolo 30 a já u nás nic nevidím...