Bílá barva ve vyšším věku? Ano
Ilustrační foto: pinterest.com

Bílá barva ve vyšším věku? Ano

13. 6. 2019

Rozšiřuje. Nehodí se pro starší ženy. Je nepraktická, snadno se špiní. To jsou časté argumenty, proč ženy odmítají nosit bílou barvu. Mnohdy je to škoda. Bílá barva je klasika, která sluší v každém věku.

Bílá košile nebo bílé tričko. Jde o univerzální kus oděvu, který sluší dvacetiletým i sedmdesátiletým. Právě v létě dovedou v šatníku udělat divy, protože se hodí na nejrůznější příležitosti.

Když si starší dáma vezme k jednoduchému bílému tričku elegantní kalhoty a zlaté boty, může jít do společnosti. Když má ke stejnému tričku džíny a tenisky, může na výlet. Přitom je to pořád to samé tričko. Jistě, nemělo by jít o laciný kousek z tržnice, který po prvním vyprání vypadá mizerně. Nicméně i ve středních cenových kategoriích je nyní velká nabídka a každá žena si může vybrat střih, který jí sedí. Podobné je to s košilemi, halenkami, tunikami. Bílá je prostě slušivá klasika, která k létu patří. Jde jen o to vybrat správný střih a materiál.

Některé ženy se bojí bílých kalhot, bílých sukní, bílých šatů. Často jde o obavy zbytečné. Když bílé kalhoty dobře sedí, sluší ženám štíhlým stejně jako těm plnějším.

Zkrátka, kdo se naučil s bílou barvou zacházet, je zpravidla dobře oblečen na jakoukoli příležitost.

Tady je malá inspirace, že není třeba se jí bát ani ve vyšším věku a že je možné ji velmi dobře kombinovat s barvami dalšími.

Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Bílé oblečení mám také ráda, většinou v kombinaci s černou, nebo třeba jen černými doplňky. / boty, náramky, pásek u hodinek, batůžek... /Samotná bílá mne neláká.
Anna Potůčková
Ve svém šatníku bílou nemám, neboť na tuto barvu nemám postavu.
Oldřich Čepelka
Koukám až na Karla píšou samé ženy. Já mohu podotknout jen to, že bílé kalhoty na ženách se mnou cvičí v každém věku. A už žádné podrobnosti...
ivana kosťunová
Léto bez bílé barvy si nedovedu představit.
Hana Rypáčková
U moře jedinečná barva k opálenému tělu.
Karel Boháček
U nás v Teplicích mamka vždy říkala, že bílá je móda na jeden den. Ráno na severu Čech bílá, odpoledne už šedá...Prostě jen k moři.
Zdenka Jírová
Bílá barva patří mezi mé oblíbené celý život. Dokonce byla i mou pracovní barvou, pracovala jsem v laboratoři . V létě se s ní dají dělat divy. Mám bílé kalhoty,bílou sukni, několik různých bílých triček a halenek. V kombinaci s barevnými a vtipně střiženými halenkami dokáži skrýt i svou postavu, která už nemá rozměry modelek.
Věra Ježková
Hezké fotky. Ale bílou nemusím. Nosila jsem ji jako mladá, když jsem si myslela, že mi jiné barvy nesluší. Teď mi přijde tvrdá. A na kalhotách nepraktická.
Alena Várošová
Bílá barva je barva čistoty něžná.Kdo by neměl rád tuto barvu,každá žena ji mám určitě v šatníku,až jiiž kalhoty,halenu,tričko či sukni. Sluší především když je žena trochu opálená.
Marie Doušová
Mám ráda bílou a modely na foto jsou krásné , elegantní a slušivé. Hodně tomu pomáhají svojí figurou ......
Jarmila Komberec Jakubcová
Myslím, že bílá barva sluší všem ženám i těm dříve narozeným. Zrovna včera jsem si koupila bílé Capri kalhoty s tričkem. K tomu mám bílé tenisky se zlatými ozdobami.
Dana Puchalská
Bílá je nesmrtelná...... A modely jsou opravdu hezké.
Zdenka Soukupová
Myslím, že bílá i starší ženu omladí, rozzáří. Ale jako vše, musí i bílá být "přiměřeně". Ne úplně průhledná, žádné krajkové vzory s velkými oky, žádná prádlová ramínka atd. Mám ráda bílou. Je veselejší, než všechny temné barvy.
Dana Kolářová
Bílé...vlastně bílá je fajn.
Jitka Hašková
To jsem nikdy neslyšela, že by se bílá nehodila pro starší ženy. Já ji mám ráda.
Jana Kollinová
Bílá je krásná pro každého v kterémkoli věku. Bílá halenka, kdo z vás ji neměl, bílé kalhoty, sluší všem, bílé tričko z kvalitní bavlny je příjemné a hodí se ke všemu co najdete v šatníku. Nejen modrá je dobrá, jak již mnoho let slýcháme v hitu kapely Žlutý pes. Bílá je skutečná klasika a v tom je článek nejen zajímavý, ale i inspirující. Po přečtení článku mám pocit, že nadvláda černé nás ovlivňuje nejen v módě, ale i vnáší negativní prvky do našeho myšlení.
Daniela Řeřichová
Bílé oblečení miluji, snadno kombinovatelné, sofistikované, bez dalších doplňků. Podle mého názoru sluší všem.
Karel Boháček
..musím uznat - velmi pěkné, líbí se.
olga skopanova
Myslím že bílá sluší pouze štíhlým ženám s malým poprsím.