Pohoda v Kořenově
Foto: autorka

Pohoda v Kořenově

6. 7. 2019

Pohoda. Kdo by si ji nepřál? Když ji pak někdo získá trojnásobně, tak je to pohoda na třetí. Posuďte sami.

Pokud můžeme, snažíme se absolvovat každý sraz seniorů z i60.cz. Vynechali jsme jen jeden, Máchův kraj, a hodně nás to mrzelo. Žádný další jsme si ujít nenechali. Když se k tomu přičtou ještě minisrazy, je to už hezká řádka lidí, které jsme na íčku poznali osobně.

Když došlo na letošní sraz v Jizerských horách, ani chvíli jsme neváhali. Tyto končiny neznáme, i když já jsem byla v blízkém Harrachově a Mumlavské vodopády viděla. Tehdy v říjnu mrzlo a poletoval sníh. Nebylo to ono.

Protože je to pro nás velká dálka, dali jsme na radu a pobyt si o dva dny prodloužili. Rozhodně jsme neprohloupili. Dalo by se pobýt mnohem déle.
Organizátorka Jindra nám zajistila ubytování v chalupě za řekou Jizerou, kousek od míst, kde byli ubytováni všichni ostatní. Už doma jsme pojali podezření, že to bude o kousek dál, než jsme si původně mysleli, protože nebylo docela jisté, jestli most, spojující oba břehy řeky, je v provozu.
Přestože se nakonec ukázalo, že je zcela nefunkční, vůbec nám to nevadilo, protože na snídani jsme chodili krásnou přírodou podél Jizery a večer jsme se tudy utrmácení, ale spokojení, vraceli.

A jak je to s tou trojnásobnou pohodou? Podívejte se.

Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Jani, děkuji moc za krásné fotky s hezkým článkem. Pohodička byla se vším všudy. S íčkaři, organizátorkou, přirodou i počasím. Díky všem.
Soňa Prachfeldová
Díky Jani za připomenutí, snad také zvládnu pár řádků, pěkné chvilky si můžeme připomínat stále.
Alena Vávrová
Jani, dík za připomenutí POHODY na srazu, taky ráda vzpomínám.
Jana Šenbergerová
Jindro, konec dobrý, všechno dobré. Byli jsme tam u vás a se všemi íčkaři moc rádi. Ještě žádný sraz nás nezklamal a navíc nám každý rozšířil obzory. Ty lidské i ty přírodní.
Marie Seitlová
Bylo tam krásně, ráda vzpomínám na fajn lidičky z ička. Jani, děkuji za připomenutí a krásné fotky.
Alena Tollarová
Jsem ráda, že jsem také mohla být součástí té kořenovské pohody :)
Elena Valeriánová
Ne to nebyla pohoda, ale přímo vymazlená pohodička! Parádní počasí a tak jak píše Anička, byli jsme naladění na stejnou notu. Bezvadná tečka za setkáním, fotky jsou už jen pro vzpomínání.
Jarmila Komberec Jakubcová
Na setkání v Kořenově moc vzpomínám, počasí bylo přívětivé jako naše hostitelka J.H. Jen škoda, že jsem si nemohla pobyt prodloužit z pracovních důvodů. Sice jsem na cestě strávila skoro 5 hodin, několikrát přestupovala, ale stálo to za to.
Zuzana Pivcová
Ráda jsem si kořenovskou pohodu prožila s Tvým hezkým článkem.
Naděžda Špásová
Ano, na Kořenov taky vzpomínáme, moc se nám to líbilo. Hezké fotky. :-)
Marie Novotná
Ano,byla to POHODA.Tobě se podařilo vyvolat krásné vzpomínky na hezkou přírodu a bezva lidičky.
Anna Potůčková
Bylo to mé první víkendové setkání s Íčkaři a Íčkařkami a moc se mně to líbilo. Byli jsme naladěni na jednu notu, aniž bychom museli někam na demonstraci :-). Jsem pro reparát, mrzí mně že jsem nebyla na Štěpánce, neviděla Tesařovskou kapli, nejela lanovkou, neviděla viadukt a určitě by se další místa našla, která by stála za návštěvu !
Dana Puchalská
Krásná příroda.
Eva Mužíková
Jani, to jsi mne potěšila. Opět jsem se, díky Tvému povídání a krásným fotkám ocitla v místech známých. Ten náš " pohodový " domeček, kde jsme bydleli spolu s Valeriánovými, byl fakt dobré rozhodnutí. Jindřiška to vymyslela suprově. Zajímalo by mne, jestli se na opravě mostu pokračuje... Díky Jani.
Hana Nováková
Ano, to byla opravdu pohoda a vydařené setkání-díky za článek i procházku Jizerkama.